No to pięknie

Okładka książki No to pięknie Dorota Ostrowska
Okładka książki No to pięknie
Dorota Ostrowska Wydawnictwo: E-bookowo Cykl: Gdzie diabeł nie może (tom 4) fantasy, science fiction
Gdzie diabeł nie może (tom 4)
E-bookowo
2014-05-20
2014-05-20

Taka miłość się nie zdarza! Najsilniejsze i jednocześnie najdziwniejsze uczucie wszystkich światów i zaświatów. Niestety, można wybaczyć zdradę, ale nieuzasadnione posądzenie o nią już nie. Okazuje się, że łatwiej włamać się do nieba czy pokonać zgraję demonów, niż udobruchać obrażona kobietę. Historia burzliwego, ale nierozrywalnego związku silnych charakterów, bolesnej symbiozy, czyli romans przekraczający naprawdę wszystkie granice.

Duszyczka musi stawić czoło konsekwencjom fałszywych pomówień i wybuchowi zazdrości Azazela. Robi to z właściwym sobie egocentrycznym wdziękiem i dojrzałością 5 - latki. Nie może oczywiście oddać się rozpaczy, bo diabeł - psychopata jej potrzebuje, o reszcie piekła nie wspominając. Przygoda, romans, humor tego nie brakuje. Trzyma poziom poprzednich części. Aż szkoda, że to koniec, bo nie sądzę by związek, gdzie tylko diabeł jest gotowy poświęcić wszystko będzie spokojny.

Trochę lepsza niż trzecia część. Ale to niestety już nie jest to, co w dwóch pierwszych książkach. Wątek romansowy jednak jakby trochę nie wyszedł. Akcja jest bardziej interesująca niż w trzeciej części, a bohaterka jest mniej irytująca - przynajmniej dla mnie.
Postać Duszyczki nadal jest poprowadzona dobrze. Nie zyskuje nie wiadomo jakich nadludzkich mocy i zdaje sobie sprawę, że nie postępuje idealnie. Dlatego da się tę książkę czytać z przyjemnością. Mimo iż bohaterka cierpi na przypadłość pt. "podobam się każdemu i nie zdaję sobie z tego sprawy".
Pomysły na ciekawą fabułę jednak się skończyły - i to niestety bardzo widać.

Cała seria super

Cała seria super

• 2016
  • E-booki
  • Polskie

Dodaj cytat z książki No to pięknie