Gdzie diabeł nie może 2

Tak jak pierwsza część bardzo mi się spodobała, tak druga nie bardzo. Za bardzo trąci harlequinem.

Wielkie wow! Rzadko się zdarza, żeby druga część cyklu była lepsza od pierwszej, a tu proszę, można! W sensie czysto literackim ich poziom jest wyrównany, zdecydowanym plusem jest pozbycie się wtórności (...czy baaaardzo wyraźnego czerpania z "Diablicy" innej polskiej autorki). Na każdym planie czeka na nas grono charakternych postaci, każdy krok obfituje w akcję i inteligentny dowcip. Może i główna bohaterka jest ciut za bardzo idealna, a diabły podejrzanie anielsko uczciwe i honorowe, ale skoro można marzyć o idealnym świecie, to czemu nie o milutkim piekiełku?

Dalszy ciąg przygód charyzmatycznego, przystojnego, bogatego i jak się okazuje zazdrosnego Azazela i jego ukochanej bezwzględnej, tak tak, bezwzględnej Duszyczki. Ta to potrafi sie ustawić, żeby aż dwa diabły wysokiej rangi za nią latały... Oczywiście wrogowie są równie potężni.
Książka trzyma poziom, stanowi doskonałą rozrywkę na nudny wieczór lub lek na chandrę, gdy nie uda się nam randka.

Moim skromnym zdaniem książka jest cudowna, barwne opisy całej części "PO TAMTEJ STRONIE", miłość, pożądanie ale co najważniejsze humor jaki jest opisany w opowiadaniu po prostu wciąga i sprawia że czytelnik chce więcej. Polecam i jeszcze i gorąco zapraszam do czytania tej lekkiej i z dużą dawką humoru lektury która z pewnością jak i mi wielu z wam przypadnie do gustu. :)

Moim skromnym zdaniem książka jest cudowna, barwne opisy całej części "PO TAMTEJ STRONIE", miłość, pożądanie ale co najważniejsze humor jaki jest opisany w opowiadaniu po prostu wciąga i sprawia że czytelnik chce więcej. Polecam i jeszcze i gorąco zapraszam do czytania tej lekkiej i z dużą dawką humoru lektury która z pewnością jak i mi wielu z wam przypadnie do gustu....

Klapa!!! Sięgnęłam po tą pozycję zaintrygowana poprzednim tomem (no dobra samym jego zakończeniem) i niestety potwierdziły się moje obawy... jest jeszcze gorsza! Dotrwała tylko do kilku rozdziałów po prostu nie wytrzymałam tego (wiem że to niewybaczalne ale sory... taki mamy klimat). Ogólnie historia całkiem dobra ale jak tylko zaczęło się robić cukierkowo to nie wytrzymałam... plisss romantyzm w piekle to nawet jak dla mnie zbyt dziwaczne.
Zdecydowanie nie polecam ale gusta są różne! Więc róbta jak chceta!!

Chociaż w tej części przewagę zyskuje wątek romansowy, zamiast mojego ulubionego przygodowego, a wybory Duszyczki raczej mnie dziwią, to książka wciąga nadal tak samo jak pierwsza.

Fajna lekka pośmiałam sie

Fajna lekka pośmiałam sie

Kontynuacja......

Kontynuacja......

Nie tak dobra jak tom 1, ale nadal bardzo przyjemnie się czytało. I nadal oceniam wyżej od "Ja, diablica", która popularność zawdzięcza gł. reklamie

• Polskie
  • 2016