Uzdrawianie Gamma

Okładka książki Uzdrawianie Gamma Chris Walton
Okładka książki Uzdrawianie Gamma
Chris Walton Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Gamma Healing: Eliminate Subconscious Limiting Beliefs, Anxi
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2014-01-01
2014-01-01
Anna Majka

Uważam, że to obowiązkowa pozycja dla osób pragnących zgłębić śamoświadomość i wiedzę w poznaniu siebie. Ciekawie napisana oraz praktyczne porady czynią ją wartościowym zakupem.

Ostatnie książki o tematyce uzdrawianie metodą gamma trochę mnie zawiodły. Brakowało w nich sensownych ćwiczeń, metod leczenia stresu i niepokoju, a jak już były to dość szczątkowe i słabo opisane. Z książką Waltona jest jednak inaczej, autor, psycholog sportowy dopieścił te braki i stworzył pełnowartościowy podręcznik uzdrawiania gamma.

Poradnik napisany jest bardzo ciekawie, to także odróżnia go spośród dziesiątek innych nudnawych książek o tej tematyce. Pan Chris potrafi zainteresować i przekonać do swoich metod zwalczania lęków. Publikacja bazuje na dziesiątkach innych źródeł psychologicznych, a także na książkach o gamma, autor korzystał również z internetu i porad innych psychologów, widać że napracował się przy książce, to także odróżnia jego poradnik od innych na rynku, w których zabrakło przypisów i odnośników do źródeł.

Dla tych, którzy nie wiedzą czym właściwie jest uzdrawianie gamma, kilka słów wyjaśnień – jest to metoda, która sprawia, że zmieniamy nasze przekonania na bardziej pozytywne, co skutkuje w dostarczenie nam nowych sił i pokonanie gryzących nas demonów: stresu, niepokoju, zwątpienia i strachu.

Autor zapewnia, że w 5 minut możemy pozbyć się negatywnego myślenia i niektórych stanów lękowych, okazuje się, że jest to możliwe, ale potrzeba do tego sporo naszej inicjatywy, ćwiczeń. Jak do tej pory najlepszy poradnik o uzdrawianie tą metodą jaki czytałem, polecam.

źródło: Sekrety Literatury

Poradnik napisany jest bardzo...

Sięgając po tę książkę miałam nadzieję przeczytać poradnik, który wskaże mi jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, by wyzbyć się stresu. W końcu taką obietnicę złożono na okładce „Uzdrawiania Gamma”. W stronę takiej literatury zawsze pchała mnie ciekawość, bo dość sceptycznie podchodzę do „uleczania w pięć minut dziennie”. A jednak otrzymałam coś więcej, niż się tego spodziewałam. Autor książki, Chris Walton, nie owija w bawełnę. Już na początku zwraca się do czytelnika mówiąc mu, że jeśli chce, może od razu przejść do (znacznie krótszej) części drugiej, gdzie zawarte są ćwiczenia, jednak wygospodarowanie chwili czasu na część pierwszą pozwoli mu lepiej zrozumieć samego siebie i to jak ważne są niektóre elementy psychiki. Przyznam szczerze, że nie byłam w stanie przejść od razu do ćwiczeń. Ten mężczyzna pisze tak ciekawie, że nie sposób oderwać się od jego książki. Cały pierwszy dział chłonęłam niczym dobry bestseller. Kartki uciekały mi przez palce, a ja chciałam tylko więcej i więcej. Nie jestem pewna czy to sam talent, czy też olbrzymia dawka humoru i zrozumienia, jakie zostały włożone w karty tej – chciałoby się powiedzieć – opowieści. Jedno jest pewne: przy tym „poradniku” nie można się nudzić. Chris Walton odważył się nawet zasięgnąć słów samego Mistrza Yody! Ale po kolei…

Zapraszam do przeczytania pełnej recenzji: http://recenzentki-ksiazkowe.blogspot.com/2014/07/uzdrawianie-gamma.html

• Nie mam a chcę przeczytać
  • Egzemplarze do recenzji
  • Egzemplarze recenzenckie