Zaryzykuj ze mną

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.1)
Wydawnictwo: Amber
Jet: A Marked Men Novel
literatura piękna
Klaudia

Heavymetalowiec i grzeczna dziewczyna. Czy mają szansę na wspólną przyszłość, która pozwoli im zapomnieć o przeszłości? AYDEN: Jet Keller był jedną wielką pokusą, w zbyt ciasnych skórzanych spodniach i ze zbyt wieloma bolesnymi tajemnicami ukrytymi w tych ciemnych, złotych oczach. Był rockandrollową fantazją każdej dziewczyny, zbyt szalony, zbyt niepokorny, by można nim było...

Heavymetalowiec i grzeczna dziewczyna.

AYDEN: Jet Keller był jedną wielką pokusą, w zbyt ciasnych skórzanych spodniach i ze zbyt wieloma bolesnymi tajemnicami ukrytymi w tych ciemnych, złotych oczach. Był rockandrollową fantazją każdej dziewczyny, zbyt szalony, zbyt niepokorny, by można nim było kierować...

JET: Ayden Cross była zagadką i za każdym razem, kiedy myślałem, że jestem bliski jej rozwiązania, udowadniała, że ma coś jeszcze w zanadrzu i że nie przyparłem jej do muru. Przed długi czas sądziłem, że jest jeszcze jedną ślicznotką z długimi na kilometr nogami w kowbojkach, ale nagle zrobiła coś, co kompletnie mnie znokautowało. Okazało się, że tak naprawdę w ogóle nie znałem prawdziwej Ayden…

źródło opisu: Amber, 2014

źródło okładki: www.amber.pl

Anna | 2019-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Po ok. miesięcznej przerwie wróciłam do czytania kolejnej powieści Jay Crownover i cieszę się, że to już koniec. Jet jest jeszcze gorszy od Rule'a, to dupek do kwadratu, w ogóle nie szanuje dziewczyn i ani trochę nie bierze na siebie odpowiedzialności za kontakty z nimi. Ok, w pewnym momencie ma jakiś przebłysk, że może nie do końca dobrze postępuje, ale to za mało. Ayden, to chyba największa hipokrytka, o jakiej czytałam. W przeszłości sama nie była święta, ale nie przeszkadza jej to w wyśmiewaniu partnerek Jeta i to w towarzystwie Cory, która mogłaby się zachowywać dojrzalej. Dlaczego kobieta propaguje antykobiece postawy w swoich książkach? Dodatkowo Ayden zwodzi Adama i rzuca go w walentynki! Jak można być tak okrutną? Związek między Jetem i Ayden jest w moim odczuciu czysto fizyczny, nie trafiają do mnie ich deklaracje uczuć, za to co kilka stron można przeczytać o tym, co Ayden chciałaby zrobić Jetowi i vice versa. Jedyną interesującą postacią był dla mnie Asa, który...

Książka_w_autobusie | 2018-10-23

„Zaryzykuj ze mną” jest typowym romansidłem, może nie zapewni nam silnych i mocnych wrażeń oraz materiału do przemyśleń, ale na pewno zapewni nam chwilę relaksu.

Ayden – dziewczyna , która za wszelką cene ucieka przed swoją przeszłością. Stworzyła wokół siebie mur i iluzję siebie i swojej przyszłości. W jej wyobrażeniu nie ma miejsca dla faceta takiego jak Jet, który ze stabilizacją i zapewnioną przyszłością nie ma nic wspólnego. Wszystko to jednak okazuje się mało znaczące, gdyż niewyobrażalna chemia iskrzy miedzy nimi.

Może i nie jest to lektura wysokich lotów, ale w sumie wciąga. Jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy bohaterów, zwłaszcza że przeszłość Ayden co raz bardziej daje o sobie znak, jak również sprawy rodzinne Jeta również odciskają swoje piętno.

Moim zdaniem nie potrzebnie historia tej pary została podzielona na dwa tomy, ale już zaczęłam czytać dalej.

Na wypad na plażę idealna.

zakrecona8 | 2018-09-09

"Czasami coś musi się zmienić, ponieważ nie może dłużej zostać takie samo"
Jeśli lubicie książki o miłości trudnej do zrealizowania to "Zaryzykuj ze mną" autorstwa Jay Crownover jest właśnie dla Was.

Autorka wprowadza nas w świat niezwykle barwnych osobowości, jednakże każda z nich jest napiętnowana przez los. Życie głównych bohaterów dla ludzi postronnych mogło by się wydawać idealne. Nic bardziej mylnego, pozory często mylą. Demony przeszłości nie opuszczają Ayden i Jeta ani przez chwilę, utrudniając im zbliżenie się do siebie.

Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów, więc powiem tylko tyle, że miłość zdecydowanie wisi w powietrzu. :)

Już wcześniej spotkałam się z twórczością Jay Crownover i tym razem też się nie zawiodłam. Autorka bierze na warsztat "trudne przypadki", ale zdecydowanie potrafi sobie z nimi poradzić. Historia Ayden i Jeta wciąga od pierwszych stron, zabiera w wir wydarzeń i nie łudźcie się, że Was wypuści nim skończy się pierwszy tom -...

Justyna | 2018-07-28
Przeczytana: 11 lipca 2018

Książka średnia. Nie przepadam za punkiem i rockiem, więc może dlatego nie zapadła mi szczególnie w pamięć.

Livii | 2018-03-31
Przeczytana: 31 marca 2018

Książka opowiada ze przeciwieństwa się przyciągają i to naprawdę przyciagaja . Mimo że chcesz trzymać się odpewnych rzeczy bądź ludzi to los robi wam na przekór. Chcecie tego uniknąć ale w głębi duszy pragniecie tego tak mocno ze odpuszczacie bo wiecie że to się nie uda lub po prostu dajecie szczęście drugiej osobie by była tylko szczęśliwa. Jednak los to szczwany lis który mimo tak wielkich różnic postanawia połączyć drogi ludzi. Historia z humorem i dreszczykiem o tym że dziewczyna potrafi powiedzieć coś D bólu szczerego i wydawanego jak facet walcząc o swoje pragnienia. Książka bardzo przyjemna i czyta się ją blyskawicznie." Bo czasem warto zaryzykować jeśli chodzi o miłość "

VViolla | 2018-03-17
Przeczytana: 23 grudnia 2017

Jest ok, ale tyłka nie urywa. Ogromny minus to to, że drugi tom został podzielony na dwie części. Dlaczego?! Oczywiście jak przeczytam tą część to sięgnę też po drugą, ale po co to? jaki jest cel dzielenia tomu na dwie części?!
Bohaterów tego tomu poznaliśmy już przy "Buntowniku". Amber - przyjaciółka Shaw oraz Jet - znajomy Rule'a i całej paczki. Amber to bardzo ciekawa postać, nie jest jakąś szarą biedną myszką i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Lubię kobiety z charakterkiem w powieściach. No a Jet to seksowny heavymetalowiec, za którym lata grono fanek i mdleją pod sceną. Naszych bohaterów nie łączy zbyt wiele, jednak po incydencie, który miał miejsce jakiś czas temu, nie potrafią o sobie zapomnieć. Każdy ma swoją przeszłość, która podąża za nimi cieniem i nie pozwala na ryzyko, by ze sobą być.

Przewidywalnie. Nie muszę czytać drugiej części, by wiedzieć jak to się skończy. Jednak ją posiadam więc przeczytam, ponieważ jest to dla mnie idealny "odmóżdżacz"

ppaula195 | 2018-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2018

Historia miłosna Adeyn i Jeta jest tak samo wzruszająca i wciągająca jak ich przyjaciół-Rulea i Shaw. Mimo swoich demonów przeszłości uczucie wzięło górę. Polecam!

Adrianna | 2017-12-31
Przeczytana: 12 listopada 2017

Ayden i Jeta poznaliśmy już w pierwszej części cyklu Naznaczeni mężczyźni. Nie jestem fanką wytatuowanych gwiazd muzyki rockowej.. no dobra NIE BYŁAM ich fanką. Teraz już jestem bo Jet oraz jego przyjaciele sprawiają, że każdej kobiecie ciepło na sercu. Szkoda, że książka jest podzielona na dwie części, jednak recenzje daje jedną. Ayden jest przyjaciółką Shaw i trafia pod jeden dach z przystojnym Jetem. Obydwoje czują coś do siebie, jedndak nie potrafią się do tego przyanać. Wzajemne pociąganie sprawia jednak, że stają się sobie coraz bliżsi. Czy jednak Ayden, która ma wiele tajemnic i boi się kochać, wpuści do swojego nowego, spokojnego życia, pełnego niespodzianek rockmana? Czy oboje będą w stanie sobie zaufać?
Polecam, szczególnie osobom, którym spodobała się pierwsza część cyklu "Buntownik"

jola79 | 2017-12-12

Po Buntowniku sięgnęłam od razu po kolejna część, nie rozumiem dlaczego komuś nie podoba się ta część, jest zabawna, dramatyczna, jest o czymś i o kimś. Szkoda tylko że historia głónych bohaterów jest podzielona na dwie części.

Bebe | 2017-12-02
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 02 grudnia 2017

Lubię takie książki. Po pierwsze znam już bohaterów z wcześniejszych książek, więc poznaje się nowa historię ale i kontynuuje starą. Po drugie podobało mi się w tej książce wszystko, fabuła, bohaterowie i to, że był punkt widzenia obu postaci.