To Ty mnie pokochasz

Okładka książki To Ty mnie pokochasz Jasinda Wilder
Okładka książki To Ty mnie pokochasz
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 3.1) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Falling (tom 3.1)
New Adult
Falling Under
Amber
2014-07-15
2014-07-15
2014-03-11
Julia Wolin
miłość ból rodzina tajemnice cierpienie blizny uczucia

Nic nowego, nic ciekawego, nudy

Nic nowego, nic ciekawego, nudy

Kolejne opowiadanie tym razem o córce Colta i Nelly. Nadal książka sprawia że w człowieku pobudza się miłość pożądanie i on....

Wow,co to było ? Powieść dla młodych dorosłych,czy porno ?
Nie,nie żebym się oburzał.Ale,ja jakimś blogu czytałem.Że sceny sexu.Są delikatne i subtelne :-) a,tu ?
Opisy seksu oralnego,jak w filmie XXX.
No,trzeba przyznać,ma autorka pióro.
A oprócz tego ? Co tam było ? Na pewno dobry opis,powstawania związku.
Ludzie,z różnych światów.Chłopak,który pali jakieś zioła.
Mający nieciekawe życie.dla mnie książka o wchodzeniu w życie dorosłe.
Bardzo dobra i dająca do myślenia powieść.

Wow,co to było ? Powieść dla młodych dorosłych,czy porno ?
Opisy seksu oralnego,jak w filmie XXX.
No,trzeba przyznać,ma autorka pióro.
A oprócz tego ? Co tam było ? Na pewno dobry opis,powstawania związku.
Ludzie,z różnych światów.Chłopak,który pali jakieś...

Trudna młodzieńcza miłość córki bohaterów tomu 1.

Fantastyczna ;)

Trudna młodzieńcza miłość córki bohaterów tomu 1.

Fantastyczna ;)

Dalszy ciąg życia Nell i Coltona, i ich córki Kylie. Jej pierwsza miłość, jej pierwszy chłopak, miłość z naznaczonym chłopakiem który ma ze sobą czarną stornę..
Bardzo przyjemnie się czyta.
Polecam :)

Bardzo przyjemnie się czyta.
Polecam :)

Mniej emocjonująca niż pierwszy tom serii, ale równie ciekawa histora. szybko się czyta. Polecam

Kylie niebawem będzie miała 18 urodziny. Jest piękna, bogata oraz bardzo utalentowana. Niestety słabość do niegrzecznych chłopców jest rodzinna.
Oz jest długowłosym buntownikiem, który zawsze pakuje się w kłopoty, kocha jazdę na motorze i pochodzi z bardzo biednej rodziny. Jest sam z mamą ich relacje są dobre ale nie najlepsze, przez to, że jego matka nie chce wyjawić nawet imienia jego ojca zaczyna się denerwować bo przecież ma prawo wiedzieć. Jego problemów jest wiele, przez to czasem musi się "wyluzować" dla tego się kaleczy i ma pełno blizn na rękach i ciele.
Ma słabość do pięknej Kaylie ale broni się przed uczuciem jak tylko może. Ona Go pragnie i chce mu pomóc za wszelką cenę, nie widzi w nim złego człowieka tylko utalentowanego i bardzo miłego chłopaka.
Czy dadzą sobie szansę?

Książka jest bardzo krótka, czyta się ją w jeden wieczór. Fajna historia, polecam.

Mimo to, że opisana w książce historia jest banalna, to coś w niej jest takiego, że chce się ją czytać. Nic tu nie zaskakuje, skąd my to znamy: grzeczna dziewczyna i niegrzeczny chłopak.

Oczywiście znowu mały minus za to, że jest podzielona na dwa tomy, ale zauważam, że wszystkie te z serii New Adult są krótkie i w dwóch częściach.

W pierwszym tomie historia jest opisana przez mężczyzn, ojca Kylie - troskliwy, zamartwiający się o swoją ukochaną córeczkę, która już przecież niedługo będzie miała 18 lat, oraz Oz - właśnie ten niegrzeczny chłopak, z gitarą, tatuażami, bliznami zakochany w Kylie. Książkę dobrze się czyta, lekko i szybko.

Szkoda, że kończy się w nijakim momencie.

W pierwszym tomie historia jest opisana...

Kupiłam, przeczytałam.. Chciałam dokończyć cały cykl, ale patrząc na poprzednie części to się zawiodłam.

• New Adult
  • 2015