To Ty mnie pokochasz

Cykl: Falling (tom 3.1) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Falling Under
młoda_pisarka

Córka Coltona i Nell z bestsellera Tylko Ty przeżywa pierwszą wielką miłość, pełną czułości i bólu. Nazywam się Colton Calloway. Znacie już część mojej historii, ale jest ciąg dalszy. Moja mała córeczka, Kylie, ma już siedemnaście lat, jest piękna i utalentowana, tak jak jej matka. I tak jak Nell ma słabość do niegrzecznych chłopców, mrocznych i pełnych tajemnic. Wiem, że nie mogę jej chronić...

Nazywam się Colton Calloway. Znacie już część mojej historii, ale jest ciąg dalszy. Moja mała córeczka, Kylie, ma już siedemnaście lat, jest piękna i utalentowana, tak jak jej matka. I tak jak Nell ma słabość do niegrzecznych chłopców, mrocznych i pełnych tajemnic. Wiem, że nie mogę jej chronić przed życiem. Pewnego dnia ktoś ją zrani. Mogę ją tylko kochać i być przy niej, kiedy to się stanie…

Nazywam się Oz Hyde. Zawsze pakowałem się w kłopoty. I zawsze byłem sam, dopóki nie spotkałem Kylie. Lecz czy taka dziewczyna jak ona zobaczy w takim chłopaku jak ja coś więcej niż widzą wszyscy: szybki motor, skórzaną kurtkę i blizny na rękach? I czy sprawi, że blizny, których nie widzi nikt, przestaną wreszcie boleć?

źródło opisu: Amber, 2014

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

czytamcałyczas | 2016-12-28

Wow,co to było ? Powieść dla młodych dorosłych,czy porno ?
Nie,nie żebym się oburzał.Ale,ja jakimś blogu czytałem.Że sceny sexu.Są delikatne i subtelne :-) a,tu ?
Opisy seksu oralnego,jak w filmie XXX.
No,trzeba przyznać,ma autorka pióro.
A oprócz tego ? Co tam było ? Na pewno dobry opis,powstawania związku.
Ludzie,z różnych światów.Chłopak,który pali jakieś zioła.
Mający nieciekawe życie.dla mnie książka o wchodzeniu w życie dorosłe.
Bardzo dobra i dająca do myślenia powieść.

Kasiek | 2015-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Książka o typowej, schematycznej fabule: on - mroczny, niebezpieczny i z trudną przeszłością, ona - grzeczna, ładna, z dobrego domu. Trudny związek, którego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Książka jest krótka, po tym jak została podzielona na dwie części, więc wiele się w niej nie zdążyło wydarzyć. Czyta ją się szybko i lekko i z chęcią sięgnę po kontynuację.

| 2015-02-18
Na półkach: Przeczytane, E-book, ***7, Luty 2015

Pierwsze spojrzenie na książkę- "Ha ha! Ja nie mogę! Córka Nell i Colta?! Ta dziewczyneczka słodziutka, co dopiero co miała kilka miesięcy? Szok!"
Drugie spojrzenie na książkę- "Zaraz, zaraz. To Nell i Colt będą mieli już prawie 40 lat! Ja nie przeżyję takiego skoku z 21 na 40!"
Trzecie spojrzenie na książkę- "Ej! Napisana tylko z perspektywy mężczyzn?! No, ciekawe, ciekawe... Hej! To znaczy, że Colt też będzie opowiadał :D"
Czwarte spojrzenie na książkę i ostatnie, bo potem mnie pochłonęła- "Hmm... Hmm... Ja wiem kto jest ojcem Oza!"
Nawet sobie nie wyobrażacie, jak się czułam, gdy to "odkryłam". Normalnie- panna Marple! W dodatku moje przypuszczenie potwierdziło się w drugiej część, którą już zaczęłam czytać ;) Myślę, że wy też wychwycicie ten szczegół... Szkoda mi tylko matki Oza... Ale zobaczę jak się akcja rozwinie w drugim tomie.

Ranech | 2014-08-21
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam, Romanse
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Kolejna cześć Jasindy Wilder z serii Falling za mną!

Dla porównania, "Tylko Ty" oczywiście najlepsze z serii, ale "To Ty mnie pokochasz" uplasowało się na moim drugim miejscu. Jednak "Tylko My" lekko słabsze od obu książek.

Oczywiście nie chcę się powtarzać, ale o co chodzi z tym dzieleniem jednej książki na 2? Na boga! Oni nie mają litości, a ta to w ogóle przerwana w byle jakim momencie... tak jakby na siłę.

Jest to historia Kylie, córki Coltona i Nell. Młoda, piękna i bardzo niewinna dziewczyna poznaje długowłosego motocyklistę, złego chłopca z tajemnicami i nieciekawą przeszłością. Oz Hyde długo broni się przed uczuciem do Kylie, ale jak wiadomo, zostaje złamany. Pozytywna postać, lepsza niż Kylie, póki co ona wydaje mi się lekko mdła, zobaczymy co dalej.
A ja już znam tajemnicę Oza! Domyślam się kim był jego ojciec i dlaczego jest nieobecny w jego życiu, będzie ciekawie jak to wyjdzie na jaw! :)

Plusik za to, że historia opisana jest z perspektywy mężczyzn : Oza i...

lulamae | 2015-05-17
Przeczytana: 16 maja 2015

Historia Kylie Calloway oraz Oza Hyde'a opowiedziana z perspektywy Oza oraz Colta - bohatera pierwszego tomu serii 'Tylko ty' i ojca głównej bohaterki Kylie.

Miałam dość sceptyczne podejście do tej historii - przed czytaniem nie przekonywała mnie idea o czytaniu o dziecku bohaterów poznanych we wcześniejszych tomach. Czy obawy były słuszne? Nie.

Kylie i Oz poznają się w szkole i od razu nawiązuje się między nimi znajomość. Przez pierwszy okres nie jest to relacja romantyczna i granica jest wyznaczona na przyjaźni. Jednak z upływem czasu przyjaźń może być niewystarczająca zwłaszcza, że oboje pragną siebie nawzajem w zupełnie inny sposób.

Oz jest dwudziestojednoletnim chłopakiem z wieloma problemami. Brak ojca, słaba sytuacja materialna oraz koczowniczy tryb życia ukształtowały go na osobę jaką jest obecnie. Outsider, pełen gniewu i buntu, bójki, używki, poprawczak, samookaleczenie, motor, długie włosy, skóra, tryb złego chłopca, gitara, 'mroczna' muzyka - to tak w największym...

Aniutka90 | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Co to za pomysł dzielenia jednej książki na dwie?! Nie podoba mi się ten pomysł.
Książkę cudownie się czyta z perspektywy Colta, jako dorosłego człowieka, troskliwego i opiekuńczego ojca. Tak jak poprzednie pozycje autorki, ta też jest pełna bólu, cierpienia i nie akceptacji samego siebie. Mimo, że to już było nie przeszkodziło mi to w szybkim jej pochłanianiu. Mimo, że te książki mają już swój "z góry ustalony" schemat to lubię je czytać i polecam z czystym sercem.

Justyna | 2015-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2015

Mimo to, że opisana w książce historia jest banalna, to coś w niej jest takiego, że chce się ją czytać. Nic tu nie zaskakuje, skąd my to znamy: grzeczna dziewczyna i niegrzeczny chłopak.

Oczywiście znowu mały minus za to, że jest podzielona na dwa tomy, ale zauważam, że wszystkie te z serii New Adult są krótkie i w dwóch częściach.

W pierwszym tomie historia jest opisana przez mężczyzn, ojca Kylie - troskliwy, zamartwiający się o swoją ukochaną córeczkę, która już przecież niedługo będzie miała 18 lat, oraz Oz - właśnie ten niegrzeczny chłopak, z gitarą, tatuażami, bliznami zakochany w Kylie. Książkę dobrze się czyta, lekko i szybko.

Szkoda, że kończy się w nijakim momencie.

Książniczka | 2014-09-01

To już kolejna książka tej autorki, którą czytam, i chociaż nie jest w stanie dorównać głębią i emocjami powieści "Tylko ty", jest jednak zdecydowanie lepsza niż obie części "Tylko my".

Oczywiście nie jest to nic wybitnie oryginalnego - znowu mamy historię o idealnej, niewinnej dziewczynie i chłopaku z mroczną przeszłością. Nic nowego, prawda? Ale ile uroku w takich opowieściach - mnie one przyciągają jak magnes, zwłaszcza kiedy bohater jest ostro i wyraziście zarysowany, na tyle, że potrafię go sobie łatwo wyobrazić i wczuć się w jego historię.

Oz mógłby każdą dziewczynę sprowadzić na złą drogę. Oprócz tego, że jest mroczny, wytatuowany i nieodparcie pociągający, to ma też poważne wady. I dlatego, bardziej mi się podoba, bo nie jest wyidealizowany i bez skazy. Siedział w poprawczaku, ma skłonności do agresji, ćpa i samookalecza się za pomocą zapalniczki. Nie jest ani dobry, ani bezpieczny... A jednak nie jest też zły do szpiku kości - chce chronić Kylie przed samym sobą. I boi...

wiooletka13 | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Bardzo lubię tą autorkę. Wcześniejsze części przygód Nell i Colta oraz Beccki i Jasa były bardzo fajnie napisane z wyobraźnią, każdy szczegół do siebie pasował. Było napięcie,łzy,rozstania,powroty przeciwności losu jak to w książkach tego typu.Sięgając po tę część spodziewałam się także emocji tak jak w poprzednich częściach i wiecie co nie pomyliłam się. Dzieje się tylko strasznie nie podoba mi się to, że część ma zaledwie 150 stron i się kończy w kulminacyjnym momencie. Jutro najprawdopodobniej czeka mnie wizyta w księgarni i zakupienie drugiej części, bo muszę wiedzieć jak się potoczą dalsze losy. Ale wracając do wychwalania powiem jeszcze ,że bardzo podobała mi się akcja przedstawiona z punktu widzenia Colta i Oza to bardzo fajny pomysł moim zdaniem. Colt cudowny ojciec przejmuje się nie ocenia, doradza bardzo mi się podoba jego postawa wobec córki,to jak ją traktuje. Oz chłopak zagubiony,samotny,krzywdzi sam siebie,ale mam nadzieje,że Kylie pomoże mu, bo ona ma to coś w sobie....

szczescie | 2015-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2015

Kylie niebawem będzie miała 18 urodziny. Jest piękna, bogata oraz bardzo utalentowana. Niestety słabość do niegrzecznych chłopców jest rodzinna.
Oz jest długowłosym buntownikiem, który zawsze pakuje się w kłopoty, kocha jazdę na motorze i pochodzi z bardzo biednej rodziny. Jest sam z mamą ich relacje są dobre ale nie najlepsze, przez to, że jego matka nie chce wyjawić nawet imienia jego ojca zaczyna się denerwować bo przecież ma prawo wiedzieć. Jego problemów jest wiele, przez to czasem musi się "wyluzować" dla tego się kaleczy i ma pełno blizn na rękach i ciele.
Ma słabość do pięknej Kaylie ale broni się przed uczuciem jak tylko może. Ona Go pragnie i chce mu pomóc za wszelką cenę, nie widzi w nim złego człowieka tylko utalentowanego i bardzo miłego chłopaka.
Czy dadzą sobie szansę?

Książka jest bardzo krótka, czyta się ją w jeden wieczór. Fajna historia, polecam.