Pan Wilk i kobiety

Wydawnictwo: Pro-Wizja
miłość, grey, seks, uczucia, ona i on, randki
katharsis

Blog „Pan Wilk i Kobiety” powstał wiosną 2013 roku. Kilka tygodni później, w maju, o Panu Wilku zrobiło się głośno. Kilkanaście tysięcy internautów weszło na jego blog po tym, jak jeden z największych portali informacyjnych w kraju opublikował cytat z Wilka: „Nic tak nie cieszy mądrego mężczyzny jak zboczona kobieta”. Te słowa zadziałały jak magnes. Mieszanka wybuchowa seksu i perwersji, męski punkt widzenia, cała gama uczuć oraz specyficzne poczucie humoru w ciągu jednego wieczoru zyskały rzeszę wielbicieli oraz… wrogów. W książce, która powstała na kanwie bloga, Pan Wilk bez tabu, w nietuzinkowy sposób opowiada o swoim świecie intymnym, przyjaźniach z kobietami, poszukiwaniach, samotności, miłości do córki. Na przemian śmieszy, oburza, wywołuje łzy oraz dreszcz podniecenia u kobiet, które dały się namówić na czytelniczą randkę z Wilkiem.

Ja myślę, że dla autora hardcore czy perwersja nie jest celem samym w sobie – on po prostu chce pokazać, jak świat wygląda. No i chwała mu za to. W sumie można to porównać do niszowych filmów.

źródło opisu: www.panwilk.pl

źródło okładki: www.panwilk.pl

Pistacia_Vera | 2018-04-18
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 18 kwietnia 2018

Tytuł: "Pan Wilk i kobiety", zawartość: Pan Wilk i kobiety oraz kot, który mówi. po rozstaniu z Nią (bezimienna) zrozpaczony pan Wilk rzuca się między uda wielu kobiet, przy okazji gotuje, pije dużo wytrawnego wina i rozmawia z kotem. niby jest przyjemnie bo kto nie lubi seksu i wina ale pogubiłam się trochę we wszystkich kobietach Wilka, bo czytając o winie sięgam po wino a nie mam tak mocnej głowy jak autor. Jarosław Wilk napisał trzy książki, boje się zajrzeć do kolejnych.

izabela81 | 2015-12-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015 rok
Przeczytana: 15 grudnia 2015

To książka o mężczyźnie, który stracił swoją wielką miłość, przez co rzucił się w wir internetowych randek. Autor pisze wprost, bez żadnych upiększeń, mocnym, ostrym, prostym, momentami wulgarnym i perwersyjnym językiem. Ale przy tym jest trafny w swoim przekazie. Czytając tę książkę niejednokrotnie śmiałam się do łez, byłam oburzona, a nawet pan Wilk sprawił, że czułam... podniecenie. Poznawanie świata oczami mężczyzny było dla mnie niezwykle bardzo interesujące. Wilk nie udaje nikogo i niczego nie kryje. Naprawdę zna i rozumie kobiety.

Chcecie zgłębić tajniki męskiego umysłu? Poznać, jak i co myślą faceci? Dajcie się porwać panu Wilkowi. Ja nie żałuję, że dałam namówić się na czytelniczą randkę z panem Wilkiem. I z pewnością przeczytam kontynuację: "Pan Wilk i tajemnice tajemnic".

DorotaKa | 2017-07-20

Pan Wilk poznaje tytułowe kobiety na pewnym portalu randkowym. W tagach określających ich zainteresowania wpisane mają między innymi niewolnictwo. To wiele wyjaśnia, biorąc pod uwagę późniejsze spotkania z bohaterem w rzeczywistości, a do takich dochodzi bardzo często. I bardzo szybko. Mamy więc erotyk z panem i uległą. Brzmi znajomo? Zapewniam Was, że nie. Bo mimo że seksu w tej książce nie brakuje, nie jest ona w gruncie rzeczy głównie o nim. Mówi ona o czymś zupełnie innym.
Mam takie przeczucie, że odebrałam książkę w ten sposób, ponieważ napisał ją mężczyzna. Może to właśnie dlatego, kiedy czytałam opisy seksu, a pan mówił do swojej niewolnicy wulgarne słowa, nie wywoływało to we mnie rozbawienia, jak przy innych tego typu książkach. Była w tym jakaś autentyczność, drapieżność, czuć było erotyzm, a nie jakieś waniliowe dominacje. Pierwszy rozdział był dla mnie delikatnie mówiąc dość odważnym wprowadzeniem w fabułę. Pomyślałam, że albo ten facet jest szalony, albo...

Albo to...

Grazia_czytaninka_ | 2016-01-21
Na półkach: Przeczytane, BOOK TOUR, 2016
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Książka przywędrowała do w mnie w ramach BOOK TOUR organizowanego przez Stan: Zaczytany. Serdecznie dziękuję za możliwość udziału w nim.

Zaczęłam czytać książkę i dosłownie szczęka mi opadła. Ogrom przekleństw, ogrom seksu, ale czego można się było spodziewać po książce pisanej z perspektywy mężczyzny?
U facetów w większości przypadków, myśli scalają się głównie przy seksie. Pan Wilk przedstawia nam tutaj historię swojego życia, jego przygody z przyjaciółkami, zmagania z dzisiejszym światem oraz swoją miłość do córki.

Zastanawiałam się, czy byłabym zdolna do takiej przyjaźni z Wilkiem i muszę stwierdzić, że to zdecydowanie nie dla mnie. Nazywanie się "kurewką, szmatą, dziwką, itp." nie jest dla mnie, ale oczywiście są kobiety - jak widać w tej książce - które to uwielbiają.
Po przeczytaniu powieści, odnoszę poniekąd wrażenie, że Wilk wcale z początku nie był mężczyzną tego typu, myślę, że wpłynęło na niego to, iż opuściła go matka jego córki, co było dla niego ogromnym...

KobieceRecenzje365 | 2015-06-26
Przeczytana: 25 czerwca 2015

P@n Wilk i kobiety" - Jarosława Wilka to erotyk, napisany z perspektywy mężczyzny. Książka powstała na podstawie bloga, który został założony w 2013 roku .
Tytułowy Wilk to seksowny facet po 40, typowy samiec Alfa, wie czego chce od kobiety, a one mu to ochoczo dają. Jest perwersyjny i zboczony, ale również romantyczny i zabawny.

A teraz przejdźmy do tego o czym jest ta książka. Opowiada o mężczyźnie, który stracił swoją wielką miłość, przez co rzucił się w wir internetowych randek.
Wilk po stracie miłości zaczął wdawać się w znajomości z różnymi kobietami. W książce poznajemy ich aż jedenaście. Każda z nich miała okazję doświadczyć romansu (jeśli można to tak nazwać) z Wilkiem. Mamy tutaj różny przekrój kobiet, jednak żadna z nich nie podbiła serca Wilka na tyle, żeby w nim zagościć na stałe. Możemy też poznać okres szaleńczej miłości Wilka poprzez opowieści kota - Mruka.

Poznajemy życie seksualny bohatera bez żadnego tabu, przyjaźń z kobietami oraz samotność. Nie zabrakło...

Kaa | 2014-05-23
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

W sytuacjach, kiedy życie daje nam w kość i znajdujemy się na krawędzi własnej wytrzymałości mamy do wyboru w zasadzie cztery opcje. Szeregując je pod względem brzemienności w skutki są to kolejno: skończyć ze sobą, popaść w depresję, zatracić się, odurzyć i ostatnia – małymi krokami, kwadrans po kwadransie zeskrobywać się z podłogi i drapać w górę chwytając się minimalnych porcji motywacji płynących np. z widoku za oknem, obserwowania wróbli na parapecie, patrzenia w słońce, wzięcia prysznica, zjedzenia czegokolwiek.
Są jeszcze tacy, którzy twierdzą że z niczym nie ma problemu ale to prosta droga do obłędu, więc pisanie o tym to strata czasu.
Wilk wybrał opcję czwartą – z założenia najtrudniejszą, pewnie dobrze wiedział że to jedyna słuszna droga, tyle że aby było ciekawiej środkiem do jej realizacji był odlot; zaczął zadzierzgiwać z orzeźwiającymi, napalonymi małolatami poznanymi w sieci.
Ta książka to studium procesu wracania do siebie, redefinicji własnych potrzeb i wartości,...

Alexandra | 2015-12-16

„Pan Wilk i kobiety” autorstwa Jarosława Wilka to chyba najbardziej zaskakująca książka, jaką przeczytałam w tym roku.

Tytułowy Wilk to mężczyzna, który stracił swoją wielką miłość. Jedynym środkiem na zapomnienie są inne kobiety, które wbrew pozorom same się do niego pchają. Wiele czasu spędza w internecie, gdzie starannie wybiera, z kim się umówi. Nie jest jednak typem człowieka, że interesują go wszystkie kobiety. Szuka tej zabawnej, pięknej i zainteresowanej tym samym rodzajem seksu co on.

Z biegiem książki poznajemy Wilka coraz bardziej. I nawet ja zmieniam co do niego zdanie. Jeśli na początku myślałam o nim jak o typowym facecie, to teraz wszystko odwołuje. Pokazuję nam swoją drugą stronę. Uwielbia gotować i na serio robi to dobrze, a do tego bywa romantyczny i zabawny. Taka mieszanka przyciąga kobiety, a on po prostu korzysta :)

Z racji tego, że jestem przyzwyczajona, że książki erotyczne najczęściej piszą kobiety, to po tej powieści jestem bardzo zaskoczona, ale na...

KrainaKsiążkąZwana | 2016-04-17
Na półkach: Przeczytane, Book Tour

Muszę się do czegoś przyznać. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że będę mieć szansę przeczytać erotyk napisany przez faceta. Książka wpadła mi w ręce przypadkowo, mianowicie Ola z bloga Stan: Zaczytany zaproponowała mi udział w Book Tour właśnie z tą książką. Jako świeżynka w blogosferze stwierdziłam, że trzeba korzystać z okazji i od razu się zgodziłam. Dopiero po tym pomyślałam, że wypadałoby sprawdzić o czym w ogóle jest ta książka? Kiedy przeczytałam, że jest to erotyk z punktu widzenia mężczyzny nie wiedziałam czy mam się śmiać, czy raczej płakać. Czego mogłam się bowiem spodziewać po tej książce? Seksu, seksu i jeszcze raz seksu... Czy autor mnie zaskoczył? Zdecydowanie tak!

Tytułowy bohater Pan Wilk to czterdziestoletni mężczyzna opisujący swoje przeżycia po tym, jak zostawiła go "Ona". Jest zdruzgotany po odejściu swojej wielkiej miłości, z którą planował spędzić życie. Korzystając z portali randkowych, wyłapuje swoje kolejne zdobycze - kobiety, z którymi się zabawia,...

Przeczytana: grudzień 2014

Po czym poznać dobrą książkę? Ja poznaję po tym, że mija jakiś czas a książka nadal siedzi w mojej głowie. Tak właśnie jest z książką „Pan Wilk i kobiety”
Na bloga autora książki trafiłam zupełnie przypadkiem, szukałam innego autora bloga erotycznego i wyświetliło mi się zdanie „Nic tak nie cieszy mężczyzny, jak zboczona kobieta”. Kliknęłam, zaczęłam czytać fragmenty i wiedziałam, że to książka dla mnie. Postanowiłam zamówić książkę, dostałam ją i zaczęłam czytać. Z każdą kartką byłam coraz bardziej zaskoczona, spodziewałam się książki w której jedynym i głównym tematem będzie seks i tylko seks. To było pozytywne zaskoczenie bo Pan Wilk jak mało kto umie pisać naprawdę fajnie o uczuciach z punktu widzenia mężczyzny.
Nie ma tu romantycznych słówek, rzygania tęczą i różowymi balonikami w kształcie serca. Wilk to facet który nie przebiera w słowach, lubi rzucić popularne „ku**a” , w prawie każdym rozdziale bzyka inną laskę.
I to jak bzyka! Suka, uległość, no i ten „Pan” nawet w...

LottaCzyta | 2015-07-15
Przeczytana: 06 lipca 2015

Szczera. Kontrowersyjna. Sexowna

Fabuła: Przywykliśmy, że erotyki piszą kobiety. Pan Wilk przełamuje ten steotyp i pisze właśnie taki erotyk. Męski erotyk. Co możemy w nim dokładnie znaleść? Każdy rodzaj kobiet i ich randki z Wilkiem. Myśli mężczyzny w trakcie randki czy sexu. Samotność. Uczucia do córki oraz walkę ojca o własne dziecko.

Moja opinia: Pana Wilka albo się kocha, albo nienawidzi. Ja go pokochałam. Głównie za szczerość. W niezwykły sposób opisuje swoje kontakty z kobietami. Czasem może się wydawać, że jest za ostry, czy perwersyjny. O Panu Wilku usłyszeliśmy 2 lata temu gdy założył bloga Pan Wilk i Kobiety. Jarosław Wilk (o którym więcej tutaj) napisał książke na podstawie swojego bloga. Jest połączeniem wszystkiego co najlepsze w mężczyźnie. Mieszanka wybuchowa: specyficzny humor i brak temtów tabu. Książka wywołuje całe spektrum uczuć od śmiechu, przez oburzenie, do podniecenia (szczególnie u kobiet). Autor nie udaje nikogo. Nie kryje też niczego. Po prostu jest...