Pan Wilk i kobiety

Jarosław Wilk Wydawnictwo: Pro-Wizja literatura piękna
Pro-Wizja
2014-04-27
2014-04-27
miłość grey seks uczucia ona i on randki

Ściek, niestety coraz więcej takiej "literatury" można znaleźć na półkach księgarni.
I tylko lasu szkoda...

I tylko lasu szkoda...

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej serii więc nie mogłam jej nie przeczytać... No i powiem tak, pierwsza cześć była zdecydowanie najlepsza.
Opowiada o 40 letnim facecie który ma złamane serce i "leczy" rany na portalach randkowych.
Mamy tutaj przekrój różnych dewiacji seksualnych i spoko się to czyta. Język prosty, taki jak mówiony, generalnie jest to lekka lektura na weekend żeby się trochę odmóżdżyć.
Czytałam już sporo mocnych książek i erotyków, ale ta książka jest jednak inaczej napisana.
Trochę jakbym czytała pamiętnik call girl.
Generalnie polecam.

Kolejne części które miały być "głębokie i refleksyjne" bardzo mnie rozczarowały...
Drugiej nawet nie pamiętam, była dość nudna.. a trzecia strasznie mnie wkurzyła.. Bo autor zdaje się chciał dać nadzieje na prawdziwą miłość, opowiadając kilka chwytających za serce historii.. a wyszło na to że na koniec zostaje tylko miłość do dzieci..

Mam wrazenie, ze jest to zmarnowany potencjal. Tajemniczy Wilk ze zlamanym sercem, ktory rzuca sie na polowanie, jak wprawny drapiezca brutalnie obchodzi sie ze swoimi ofiarami i ... pogadanka z kotem. I znowu pogadanka z kotem. Czuje tu dysonans. Ksiazke oddalam koledze playboyowi. Moze cos go zainspiruje a moze czegos sie wystraszy, bo jak wiadac, gdy nosil wilk razy kilka to moze niepostrzezenie skonczyc na pogadankach z kotem.

Pierwsza z 3 części historii mężczyzny w średnim wieku, który żyje jak nastolatek. Generalnie podoba mi się ten styl pisanania o sobie samym w sposób taki, że facet wie do czego doprowadza jego sposób na życie, i jak zachiwuje się jak złamas też to powie głośno... Wątek erotyczny to bardziej przykrywka do dewagacji co w życiu się liczy... Jak ktoś ma ochotę przybliżyć się ciut do męskiego myślenia o wielu sprawach mam wrażenie, że tu po części znajdzie odpowiedź...

Tylko dla tych, którzy lubią przemoc w łóżku i na stole kuchennym i w przedpokoju i w innych miejscach do takich spraw nie przystosowanych.

I - Pan Wilk i kobiety

Język prosty, niekiedy chamski, wulgarny, oschły, bezpośredni, zimny bez zbędnych zdrobnień - do kobiet, do czynu, do sytuacji.
Jeden mężczyzna, wiele postawionych kobiet na jego wilczej drodze.
Co ich łączy - seks. Ostry, wyuzdany aby zaspokoić naturę i wyobrażenia.
Wyszedł taki pseudo 'Grey' tylko autor to mężczyzna.

Protoplastą książki jest blog. Pozycja jest uzupełniona w trafiony sposób.
Treściwe rozdziały i ten kot. Ktoś musi odświeżyć i oczyścić smak tak jak to robi marynowany imbir, gdy jemy sushi.

Książka nie męczy a to plus, na wakacyjny wojaż bądź urlop - idealna. Pomimo, że jest naszpikowana ciętym językiem.
Odczuwamy prym i dym szowinizmu. Kobieta ma się dostosować i ulegać. Porywające? Zależy od czytelnika. Aczkolwiek czego oczekiwać gdy żyjemy w XXI w., gdzie temat seksu nie jest średniowiecznym tabu.

Głównego bohatera poznajemy, kiedy stojąc przed faktem - mogąc coś zrobić a nie robiąc nic. Jest akcja lecz bez reakcji. Rozstanie.

To kolejna pozycja na polskim rynku typu: Ustawiony 30-40 latek, duże miasto i jego topografia, dziarskie hobby, kręcący się alkohol a i nie zawsze narkotyki i oczywiście wiele kobiet przełożone na jeden cel - seks i o dziwo na nie seks też. Tylko to życie osobiste nie ułożone, pomimo tęsknoty za czymś co nie jest modą.

Cały Wilk i wiele przed czytelnikiem zaskoczeń, opowieści...
Ha! I ten słynny przepis na 'wytrzeźwienie' ;)

I - Pan Wilk i kobiety

Jeden mężczyzna, wiele postawionych kobiet na jego wilczej drodze.
Co ich łączy - seks. Ostry, wyuzdany aby zaspokoić naturę i wyobrażenia.
Wyszedł taki pseudo 'Grey' tylko autor to mężczyzna.

Protoplastą książki jest blog....

Nie pierwszy mój raz z Wilkiem więc nie było szoku. Zdecydowanie nie jest to lektura dla tych co lubią, gdy scena miłosna kończy się na długim spojrzeniu w oczy i zamknięciu drzwi sypialni. Wilk jak zwykle prosto i ostro. A ja jak ten kolega z akademika zostanę z pytaniem: "Jak Ty to robisz Wilku?"
Książkę jak zwykle czyta się przyjemnie i choć sex jest nieodwołalnie tematem numer jeden dużo też dzieje się poza nim. Relacje z rodziną, opowieści Mruka i wspominki kucharza rewelacyjnie dopełniają całości.
Z przyjemnością sięgnę po kolejny tom.

Książkę jak zwykle czyta się przyjemnie i choć sex jest nieodwołalnie...

Książkę czyta się szybko. Fabuła wciąga, ale można się w niej zagubić. Myślę, że to ze względu na przemieszanie czasów: raz autor mówi o teraźniejszości, w kolejnym rozdziale mamy nawiązanie do przeszłości zaserwowane "oczami kota", który podgląda głównego bohatera. Oprócz pomieszania czasów występuje też dużo kobiet. Z większością z nich Wilk ma kontakty seksualne i to chyba można zaliczyć do głównego wątku książki. Kobiet jest bardzo wiele, autor opisuje ich wygląd, a także historie ich życia (w które go wtajemniczyły). Nieraz są to historie bardzo smutne - choroba, gwałt. Ciężko mi powiedzieć jak odbieram głównego bohatera. Wydaje mi się, że mam do niego ambiwalentne odczucia. Na pewno ma poczucie humoru i jest inteligentny. Imponująca może wydawać się jego wiedza kulinarna, której może nie dorównałoby wiele kobiet. Plusem jest też relacja z córką, często podkreśla jak ważna jest w jego życiu. Nie mniej jednak, kiedy czytałam o jego stosunku do kobiet to czułam niesmak. Może dlatego, że bardzo je uprzedmiotawiał. Najważniejszy był wygląd. Jeśli były w jego guście to jego celem było oczywiście - łóżko. Jedynym usprawiedliwieniem dla jego zachowania można uznać rozstanie z ukochaną. Intrygujące jest jednak to, że w książce nie ma nic o tym, aby próbował zawalczyć o miłość, postarać się, aby do niego wróciła. Zamiast tego "rzucił się w wir" internetowych znajomości bez przyszłości, nastawionych przede wszystkim na seks.

Szukałam książki na wakacje, no i bingo!

Szukałam książki na wakacje, no i bingo!

Tytuł: "Pan Wilk i kobiety", zawartość: Pan Wilk i kobiety oraz kot, który mówi. po rozstaniu z Nią (bezimienna) zrozpaczony pan Wilk rzuca się między uda wielu kobiet, przy okazji gotuje, pije dużo wytrawnego wina i rozmawia z kotem. niby jest przyjemnie bo kto nie lubi seksu i wina ale pogubiłam się trochę we wszystkich kobietach Wilka, bo czytając o winie sięgam po wino a nie mam tak mocnej głowy jak autor. Jarosław Wilk napisał trzy książki, boje się zajrzeć do kolejnych.

• Egzemplarz recenzencki
  • Polscy autorzy