Ostre cięcie

Extreme Denial
Jawtuh

r_j_69 | 2017-04-27
Przeczytana: kwiecień 2017

Mimo że bardzo lubię autora, książkę przeczytałem drugi raz... Nie pozostaje w pamięci.

ZENON BINIEK | 2016-12-21
Na półkach: Przeczytane, POSIADAM, 2016 r.
Przeczytana: 21 grudnia 2016

Ta sama książka pod innym tytułem "Ostre cięcie"

ZENON BINIEK | 2016-12-21
Na półkach: Przeczytane, POSIADAM, 2016 r.
Przeczytana: 29 lipca 2016

Ta sama książka wydana pod innym tytułem "Kompleks winy"

KiniaB | 2016-06-03

Nie mam doświadczenia w książkach tego typu, ponieważ mało ich w życiu przeczytał jednak ta książka zrobiła na mnie wrażenie. Dużo się w niej dzieje, niespodziewane zwroty akcji. Poleciła mi ją babcia i ja również dalej polecam "ostre cięcie" czytelnikom tego gatunku.

laelia1987 | 2015-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2015

Książkę się czyta dość szybko. Dużo się w niej dzieje. Można przeczytać.

KAROLsas | 2014-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2014

Jedna z słabszych książek Morrella jakie czytałem.

Mirek | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

Styl Morrella można z pewnością uznać za lekki i przystępny. Nie jest skomplikowany. W powieściach autora raczej nie znajdziemy wątków historycznych czy politycznych. Fabuła natomiast opiera się na szybkiej akcji, od której ciężko się momentami oderwać. Pisząc krótko - autor nie zmusza nas do większego myślenia czy kojarzenia faktów, natomiast daje dobry zastrzyk dynamicznej akcji.

"Ostre cięcie" to właśnie taki zastrzyk. Strzelaniny, wybuchy, pościgi - w powieści ich nie brakuje.

Wątek miłosny trochę za bardzo ckliwy jak na mój gust. Główny bohater Decker zakochuje się bez pamięci i jest w stanie poświęcić własne życie w imię tej wielkiej miłości. Przeraża go jednak możliwość,że może być oszukiwany i wykorzystywany przez swoją wybrankę.

Powieść czyta się bardzo lekko. Fabuła nawet wciąga, pomimo iż finał jest przewidywalny i typowo amerykański.

Krzysztof | 2014-05-22
Przeczytana: 16 lutego 2014

Nie jest to powieść najwyższych lotów Morrella, a przyzwoita sensacja do przeczytania w wolnym czasie, zwłaszcza, że akcja mocno rwie do przodu.

Snare | 2014-05-16
Przeczytana: 26 października 2014

Jeszcze do niej wróce .

Cochise | 2014-03-04
Przeczytana: 04 marca 2014

Szybka akcja,piękna kobieta,agent CIA,miłość,pieniądze,malowniczo opisane miasto Santa Fe -podobało mi się.