małżeństwo, bóg
poradniki
czytelnik

Jest to najnowsza pozycja na rynku wydawniczym, która wprowadzi Państwa w ujmujące doświadczenie małżeństwa Małgorzaty i Tomasza P. Terlikowskich, aby "wyrazić wdzięczność Panu Bogu za drogę, jaką nas poprowadził". Nie będzie to poradnik, bo daleko nam do przekonania, że nadajemy się na osoby doradzające innym. Nasze małżeństwo dalekie jest od doskonałości, a nasze zachowania i postawy nie...

Nie będzie to poradnik, bo daleko nam do przekonania, że nadajemy się na osoby doradzające innym. Nasze małżeństwo dalekie jest od doskonałości, a nasze zachowania i postawy nie zawsze i niekoniecznie powinny być kopiowane.

Jeśli jednak zdecydowaliśmy się opowiedzieć o naszym doświadczeniu, to głównie dlatego, że chcemy w ten sposób wyrazić wdzięczność Panu Bogu za drogę, jaką nas poprowadził, a uważna lektura Pisma Świętego przypomina nam, że nie ma lepszej do tego drogi, niż jasne pokazanie, jak wielkie rzeczy uczynił nam w naszym życiu Wszechmocny.

Nasze doświadczenie może też pomóc tym, którzy są dopiero na początku swojej drogi i obawiają się podobnych do naszych wyborów, lękają się wzięcia odpowiedzialności, zaangażowania czy otwarcia na życie. My też się baliśmy i czasem nadal boimy, ale wiemy, że naszego życia nie zamienilibyśmy na inne. I że można je przeżyć bez specjalnego zaciskania zębów, a za to z niezwykłą radością.

źródło opisu: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/364/skazani-na-siebie.html

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/364/skazani-na-siebie.html

Maruszka | 2017-06-27
Anna | 2016-08-18