Ghost Country

Okładka książki Ghost Country Patrick Lee
Okładka książki Ghost Country
Patrick Lee Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Travis Chase (tom 2) fantasy, science fiction
Travis Chase (tom 2)
HarperCollins
2010-12-28
2010-12-28

Okładka książki Wektor zagrożenia Tom Clancy, Mark Greaney
Wektor zagrożenia Tom Clancy, Mark Gr...
Okładka książki Twarzą w twarz David Baldacci, Linwood Barclay, Steve Berry, Lee Child, Lincoln Child, Michael Connelly, Jeffery Deaver, Linda Fairstein, Joseph Finder, Lisa Gardner, Heather Graham, T. Jefferson Parker, Raymond Khoury, Dennis Lehane, John Lescroart, Steve Martini, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, M. J. Rose, John Sandford, R.L. Stine, F. Paul Wilson
Twarzą w twarz David Baldacci, Lin...

Książka wciągająca, z wartką akcją i wg mnie nie do końca przewidywalna, ponieważ cały czas zastanawiałem się jak to się stanie itp. Zabrakło mi kontynuacji motywy szeptu z pierwszej części, może w III tomie coś się zmieni. Końcówka z bardzo watką akcją i dość zaskakujące zakończenie, bo czytając końcówkę już czułem, że w kolejnej części będą "ścierać rozlane tu mleko", a tu na końcu surprise i wszystko inaczej się kończy. Polecam przeczytać - sci-fi + akcja = dobra rozrywka :)

Ten tom podobał mi się nawet bardziej od pierwszego.
Dostajemy więcej akcji, bohaterowie wracają i są dalej świetni. Fabuła szybko leci do przodu i nie ma żadnych, większych błędów. Czego tu nie lubić?
Połączenie sensacji, przygodówki i sci-fi było świetnym zagraniem autora. Byłam naprawdę zainteresowana przez cały czas.

Ten tom podobał mi się nawet bardziej od pierwszego.

Nie zawiodłam się. Akcja wartka, czyta się szybko i przyjemnie. Czekam na przetłumaczenie trzeciego tomu.

Świetne połączenie sensacji z fantastyką! Akcja toczy się wartko i bez mielizn logicznych, bohaterowie powrócili z poprzedniego tomu i są tak samo prawdziwi. Elementy fantastyczne robią robotę :D
POLECAM!

POLECAM!

Książka nie powala. Prawie cały czas wiadomo co się za chwilę stanie. Bardzo przewidywalns

Drugi tom przygód Travisa. Troszkę mniej wciągająca od 1 tomu, ale dalej dobra. Motyw "szeptu" miał jednak dla mnie to coś, czego tutaj zabrakło.

Przyjemnie się czytało. Próżno szukać w tej książce głębokich przemyśleń lub czegoś, co skłoniłoby do przemyśleń lub do innego spojrzenia na jakiś problem. Ale też ani razu nie czułem się zażenowany podczas czytania. Momentami trochę za dużo akcji.

Nie czytałam innych części, więc nie odniosę się do całości, tylko do tej jednej książki. Czyta się dobrze, wciąż coś się dzieje, długo nie wiadomo co tak na prawdę się stało, realistyczne opisy otoczenia pomagają szybko wyobrazić sobie przestrzeń w której wszystko się rozgrywa. Myślę, że sięgnę po pozostałe części, mimo że troszkę nie po kolei ;) Polecam!

Jako kontynuacja "Tunelu" "Widmowa Kraina" zrobiła mi nadzieję na super wciągającą i intrygującą historię. Była niezła, jednak uważam że spokojnie seria mogłaby się skończyć na pierwszej części, która pozostawia czytelnika w pewnego rodzaju konsternacji. Druga część totalnie to rozwiewa i opowiada historię jakby nigdy nic.
Można się w tym pogubić, tym bardziej że nie wszystkie wątki zostają wyjaśnione w wystarczający sposób.

Można się w tym pogubić, tym bardziej że nie...

Książka dobra, fajny, mroczny klimat i naprawdę ponura wizja świata przyszłości, brakowało mi tu tylko odpowiedzi na pewne pytania, bo w zasadzie niektóre kwestie nie zostały do końca wyjaśnione.

• 2015
  • Thriller/sensacja/kryminał