Uciekinierka

Okładka książki Uciekinierka Patrick Lee
Okładka książki Uciekinierka
Patrick Lee Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Sam Dryden (tom 1) Seria: Czarna seria fantasy, science fiction
Sam Dryden (tom 1)
Czarna seria
Runner
Czarna Owca
2015-02-13
2015-02-13
2014-02-18
Piotr Kaliński
Sam Dryden kryminał thriller dark fantasy telepatia nadnaturalne zdolności

Daje ocenę 5 bo ta ksiązka jest przeciętna i absolutnie niczym nie zapisuje się w pamięci, pół godziny po przeczytaniu nie pamięta się o jej istnieniu. Ni to sensacja ni to SF, historia mało przekonująca, ckliwe zakończenie. Przeczytane zapomniane

Bardzo ciekawa książka. Akcja naprawdę trzyma w napięciu. Z początku wydawała mi się trochę naciągana, ale zmieniłam zdanie jak doczytałam do końca. Polecam.

Były żołnierz i mała dziewczynka, ścigana i jej wybawca. Fabuła wydaje się być banalna, ale z czasem akcja się zagęszcza i osoby które wydawały nam się być negatywne wcale już takie nie są. Jak wielka może być siła umysłu?

Myślę, że każdemu kto choć trochę lubi szybką akcję, wątek kryminalno-sensacyjny, czy też elementy sci-fi, mogę książkę polecić. Mi się "Uciekinierka" podobała i możliwe, że sięgnę po kolejne książki z cyklu o Samie Drydenu.

Pierwszy raz miałam styczność z literaturą science fiction i jestem mile zaskoczona.

Idea trochę naciągana, chociaż nie pozbawiona podstaw. Czyta się szybko, jest kilka zaskakujących zwrotów akcji. Doskonały przerywnik od cięższej lektury.

Początek wydawał się nudny. Nie mogłam zrozumieć niektórych kwestii, ale jak już się wkreciłam to nie mogłam sie oderwać. Rachel jest bardzo zagadkową postacią. Jest wiele zwrotów akcji i nie wiadomo komu bohaterowie mogą zaufać.

Dobrze przemyślana, zaplanowana i opowiedziana historia. Czyta się ją jak książki Chrisa Cartera: jeszcze tylko jeden rozdział i idę spać, no może jeszcze jeden na dobranoc... i tak do ostatniej strony.

Polecam!

Polecam!

Wartka i ciekawa akcja, bardzo dobrze się czyta do ostatniej strony.

Wartka i ciekawa akcja, bardzo dobrze się czyta do ostatniej strony.

Mnie historia choć z gatunku scifi wciągneła. do samego końca czekałem na roztrzygnięcie i się nie zawiodłem

• 2015
  • Kryminał