historia
welesxxi

Wojciech Kunicki, Joanna Smereka (red.) Publikacja zawiera wykłady z interdyscyplinarnej sesji poświęconej miastu Sobótka i regionowi wokół Ślęży, która odbyła się w Sobótce w dniach 8-10 października 2010 r. Omówione zostały aspekty przyrodnicze Ślęży, Ślęża i Sobótka jako miejsca pamięci, religijne aspekty regionu ślężańskiego oraz jego architektura i zagadnienia literackie z nim...

Wojciech Kunicki, Joanna Smereka (red.)

Publikacja zawiera wykłady z interdyscyplinarnej sesji poświęconej miastu Sobótka i regionowi wokół Ślęży, która odbyła się w Sobótce w dniach 8-10 października 2010 r. Omówione zostały aspekty przyrodnicze Ślęży, Ślęża i Sobótka jako miejsca pamięci, religijne aspekty regionu ślężańskiego oraz jego architektura i zagadnienia literackie z nim związane.

Wydanie drugie poprawione.

źródło opisu: http://www.atut.ig.pl/?697,slezanskie-swiaty

źródło okładki: http://www.atut.ig.pl/?697,slezanskie-swiaty

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!