Śródmiejska katedra. Kościół św. Marii Magdaleny w dziejach i kulturze Wrocławia

Bogusław Czechowicz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficyna Wydawnicza ATUT
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ślężańskie światy Szymon Beźnic, Franciszek Biały, Lucyna Biały, Agata Czarkowska, Bogusław Czechowicz, Marcin Dziedzic, Jacek Dębicki, Grzegorz Gołaś, Ewa Grochowska, Rafał Karnicki, Tomasz Kastek, Wanda Kononowicz, Krzysztof Krzyżanowski, Wojciech Kunicki, Jan Kurek, Artur Kwaśniewski, Aleksander Limisiewicz, Alfred Majerowicz, Roland Mruczek, Tomasz Przerwa, Stanisław Rosik, Joanna Smereka, Klaudia Stala, Michał Stefanowicz, Henryk Waniek, Dariusz Wójcik, Ludwik Żołnierz
Ocena 0,0
Ślężańskie światy Szymon Beźnic, Fran...
Okładka książki Dzieje Cieszyna od pradziejów do czasów współczesnych. Tom 1 Dzieje Cieszyna od zarania do schyłku średniowiecza (1528) Bogusław Czechowicz, Aleksander Dorda, Zofia Jagosz-Zarzycka, Wiesław Kuś, Bożena Małachowska, Idzi Panic, Janusz Spyra
Ocena 6,0
Dzieje Cieszyn... Bogusław Czechowicz...