Konie. 1001 fotografii

Seria: 1001 fotografii
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
historyczna

Ile razy zachwycaliśmy się widokiem stada koni w galopie? Aż dech zapiera, prawda? W naszej historii konie mają swoje szczególne miejsce i całkowicie zrozumiały jest nasz stosunek do nich. Od dawien dawna nie tylko pomagają człowiekowi, ale też są wiernymi towarzyszami ludzi. Staraliśmy sie przyblizyć Państwu niektóre rasy, począwszy od najszlachetniejszych, przez dzikie konie z Camargue, mustangi, konie pustynne, a skończywszy na uwielbianych przez dzieci kucach. Album ukazuje ich piękno, odmienność poszczególnych ras i sposób pielęgnacji.

Trzynastka | 2013-12-01
Ronnir | 2013-11-13