Planowanie celów

papier
Mateusz
7 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać? Ucz się od ekspertów! Daniel Kubach – praktyk biznesu, inwestor, członek BCC pokaże Ci krok po kroku na swoim przykładzie jak zaplanować pierwszy milion. Zamów „Planowanie celów” i dowiedz się jak planować cele, aby odnieść sukces i osiągnąć niezależność finansową. Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania...

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać?

Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania sobą w czasie.

źródło opisu: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

źródło okładki: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Książka napisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajmuje nieco ponad godzinę czasu. Kilkanaście stron jeszcze przed rozpoczęciem właściwej treści książki zajmują rekomendacje co uważam za lekką przesadę. Książka podzielona jest na trzy części.
Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie kalendarza)
Planowanie wolności finansowej (Począwszy od tego jak można osiągnąć wolność finansową oraz dlaczego warto zaplanować swoją przyszłość finansową po podrozdziały opisujące złoto, obligacje korporacyjne, nieruchomości, branże marketingu sieciowego)
Na plus działa fakt, że autor jest praktykiem biznesu.

mate0909 | 2015-02-09

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Gilbert Keith Chesterton
    141. rocznica
    urodzin
    To, co jest dostatecznie duże, by wzbudzać pożądanie bogatych, jest też dostatecznie duże, aby bronili tego ubodzy.
  • Tomasz Różycki
    45. rocznica
    urodzin
    Napiłem się gorzkich ziół o złej porze
    i chciałem wam przywieźć świat, ale tyle
    można przywieźć z wyprawy, spośród
    wszystkiego to: moment wejścia do domu (50. Czy szukałeś mnie).
  • Aleksander Kaczorowski
    109. rocznica
  • Andrzej Sosnowski
    56. rocznica
    urodzin
    Powiedziałbym, że największy problem związany z tak wybitnymi i przystępnymi postaciami [Herbert i Miłosz] to jest nie tyle ich pisanie, ile sposób recyklingu, jaki ich dotknął i sponiewierał. Nieszczęście polega na tym, że rzecz podlega rozmaitym katachretycznym zniekształceniom w odbiorze i zaczyn... pokaż więcej
  • Róża Jeleń-Chroń
    97. rocznica
  • Louise Cooper
    63. rocznica
  • Władysław Łoziński
    172. rocznica
    urodzin
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej
  • Marek Fiedler
    68. rocznica
    urodzin
    Kiedyś za młodu przyśnił mi się orzeł, który rzekł, że nadejdzie dzień, w którym obejmie tę ziemię we władanie. Długo rozmyślałem nad tym snem. Dziś wreszcie wiem, co orzeł miał na myśli. Tą ziemią rządzi pieniądz, a na każdym dolarze widnieje podobizna orła.
  • Max Brand
    123. rocznica