Okładka książki Planowanie celów

Planowanie celów

papier
Mateusz
7 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać? Ucz się od ekspertów! Daniel Kubach – praktyk biznesu, inwestor, członek BCC pokaże Ci krok po kroku na swoim przykładzie jak zaplanować pierwszy milion. Zamów „Planowanie celów” i dowiedz się jak planować cele, aby odnieść sukces i osiągnąć niezależność finansową. Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania...

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać?

Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania sobą w czasie.

źródło opisu: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

źródło okładki: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Książka napisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajmuje nieco ponad godzinę czasu. Kilkanaście stron jeszcze przed rozpoczęciem właściwej treści książki zajmują rekomendacje co uważam za lekką przesadę. Książka podzielona jest na trzy części.
Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie kalendarza)
Planowanie wolności finansowej (Począwszy od tego jak można osiągnąć wolność finansową oraz dlaczego warto zaplanować swoją przyszłość finansową po podrozdziały opisujące złoto, obligacje korporacyjne, nieruchomości, branże marketingu sieciowego)
Na plus działa fakt, że autor jest praktykiem biznesu.

mate0909 | 2015-02-09

Kalendarium literackie
  • Robin Hobb
    63. rocznica
    urodzin
    Człowiek jest jeszcze bardziej samotny, jeśli wie, że gdzieś tam w świecie dobrze się wiedzie bez niego, przyjaciołom i rodzinie.
  • Mike Resnick
    73. rocznica
    urodzin
    - Nazwij mnie jeszcze raz TOTAM, a piekło zamarznie, zanim znajdę ci te dane - ostrzegł komputer.
  • Howard Pyle
    162. rocznica
    urodzin
    Kiedy byłem zamożny, przyjaciele przechwalali się przy moim stole, jak to mnie kochają. Ale gdy dąb pada w lesie, horda świń ucieka, aby jej nie przygniotło.
  • Julian Przyboś
    114. rocznica
  • Tadeusz Manteuffel
    113. rocznica
  • Gregg Olsen
    56. rocznica
    urodzin
    Żaden człowiek, a przede wszystkim żaden nastolatek, nie jest normalny ani się taki nie czuje. Każdy nosi coś w rodzaju maski, która nie pozwala ludziom dostrzec tego, co – albo kto – pod nią się kryje.
  • Janusz Sławiński
    81. rocznica
  • Teodor Parnicki
    107. rocznica
    urodzin
    Mówicie: temu a temu należy się miano dostojne prawdy dziejowej, tamtemu zaś miano też wprawdzie dostojne, przecież dostojnością odmiennego rodzaju: oto zmyślenia poetyckiego. Przeczę. Poezja różni się od historii formą, nie zaś tym, że jedna z dwu opowieści bliższa jest prawdy dziejowej, druga zaś... pokaż więcej
  • Yū Watase
    45. rocznica
  • Albert Espinosa
    42. rocznica
    urodzin
    Czy mogłem tak za nią tęsknić, jeśli jej nie znałem? Istota ludzka jest pełna magii, nie do opisania. Czułem coś wyjątkowego, kiedy wracałem do niej w myślach.
  • Klaus Hagerup
    69. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy w życiu zrozumiałem, czym jest książka. Książka to magiczny świat, pełen malutkich znaczków, które potrafią ożywić zmarłych, a żywym zapewnić życie wieczne
    (s. 146).
  • Jan Dobraczyński
    21. rocznica
    śmierci
  • Anna Achmatowa
    49. rocznica
    śmierci
    Requiem, Epilog I Doświadczyłam, jak twarz się zapada, Jak strach nagle wyziera spod powiek, Jak na twarzy cierpienie układa Twarde linie pismem klinowym, Jak się włosy z brązowych i czarnych Spopielałe, srebrne nagle stają, Uśmiech więdnie na pokornych wargach, Lęk się w każdym półuśmiechu czai. J... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku