Lubimyczytać.pl to:
ponad 662 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Planowanie celów

Planowanie celów

papier
Mateusz
7.5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać? Ucz się od ekspertów! Daniel Kubach – praktyk biznesu, inwestor, członek BCC pokaże Ci krok po kroku na swoim przykładzie jak zaplanować pierwszy milion. Zamów „Planowanie celów” i dowiedz się jak planować cele, aby odnieść sukces i osiągnąć niezależność finansową. Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania sobą w...

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać?

Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania sobą w czasie.

źródło opisu: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

źródło okładki: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Książka napisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajmuje nieco ponad godzinę czasu. Kilkanaście stron jeszcze przed rozpoczęciem właściwej treści książki zajmują rekomendacje co uważam za lekką przesadę. Książka podzielona jest na trzy części.
Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie kalendarza)
Planowanie wolności finansowej (Począwszy od tego jak można osiągnąć wolność finansową oraz dlaczego warto zaplanować swoją przyszłość finansową po podrozdziały opisujące złoto, obligacje korporacyjne, nieruchomości, branże marketingu sieciowego)
Na plus działa fakt, że autor jest praktykiem biznesu.

Mateusz | 2013-08-24

Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica