Planowanie celów

papier
Mateusz
7 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać? Ucz się od ekspertów! Daniel Kubach – praktyk biznesu, inwestor, członek BCC pokaże Ci krok po kroku na swoim przykładzie jak zaplanować pierwszy milion. Zamów „Planowanie celów” i dowiedz się jak planować cele, aby odnieść sukces i osiągnąć niezależność finansową. Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania...

Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać?

Zwiększ swoją efektywność poprzez umiejętność zarządzania sobą w czasie.

źródło opisu: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

źródło okładki: http://www.rankingmlm.com/managermlm/book/planowanie_celow

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Książka napisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajmuje nieco ponad godzinę czasu. Kilkanaście stron jeszcze przed rozpoczęciem właściwej treści książki zajmują rekomendacje co uważam za lekką przesadę. Książka podzielona jest na trzy części.
Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie kalendarza)
Planowanie wolności finansowej (Począwszy od tego jak można osiągnąć wolność finansową oraz dlaczego warto zaplanować swoją przyszłość finansową po podrozdziały opisujące złoto, obligacje korporacyjne, nieruchomości, branże marketingu sieciowego)
Na plus działa fakt, że autor jest praktykiem biznesu.

mate0909 | 2015-02-09
Mateusz | 2013-08-24