Planowanie celów

Okładka książki Planowanie celów Daniel Kubach
Okładka książki Planowanie celów
Daniel Kubach Wydawnictwo: 8&8 Sp. z o.o biznes, finanse
biznes, finanse
8&8 Sp. z o.o
2012-01-01
2012-01-01
biznes planowanie finanse

Książka napisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajmuje nieco ponad godzinę czasu. Kilkanaście stron jeszcze przed rozpoczęciem właściwej treści książki zajmują rekomendacje co uważam za lekką przesadę. Książka podzielona jest na trzy części.
Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie kalendarza)
Planowanie wolności finansowej (Począwszy od tego jak można osiągnąć wolność finansową oraz dlaczego warto zaplanować swoją przyszłość finansową po podrozdziały opisujące złoto, obligacje korporacyjne, nieruchomości, branże marketingu sieciowego)
Na plus działa fakt, że autor jest praktykiem biznesu.

Planowanie celów (Jak formułować cele, po co je wyznaczać)
Planowanie czasu (racjonalne gospodarowanie czasem, używanie...

Świetna książka godna polecenia tym wszystkim, którzy chcą odnieść sukces zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym!

• Posiadam ebook nieprzeczytane
  • Podejmowanie decyzji, planowanie
  • Ekonomia/Biznes - Chce przeczytać
  • Rozwój osobisty
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Planowanie celów