Daniel Kubach

Daniel Kubach urodził się 8 marca 1979 roku w miejscowości Lubin na Dolnym Śląsku. Polski biznesmen, multimilioner, inwestor, Anioł Biznesu, członek wielu prestiżowych organizacji, w tym Business Cent... Daniel Kubach urodził się 8 marca 1979 roku w miejscowości Lubin na Dolnym Śląsku. Polski biznesmen, multimilioner, inwestor, Anioł Biznesu, członek wielu prestiżowych organizacji, w tym Business Centre Club. Z wykształcenia psycholog zarządzania. Ukończył studia magisterskie na jednej z wrocławskich uczelni. Swoją karierę przedsiębiorcy rozpoczął w wieku dwudziestu lat. Otworzył wtedy pierwszą działalność gospodarczą, zajmującą się pośrednictwem finansowym. Z czasem rozpoczął inwestycje w nowe przedsięwzięcia. Zainwestował w firmę zajmującą się odszkodowaniami, obejmując w niej stanowisko w zarządzie – został odpowiedzialny za dział sprzedaży. Z czasem spółka rozpoczęła ekspansję zagraniczną, inwestując w spółki-córki w Czechach, na Węgrzech, na Słowacji oraz w Rumuni. W lipcu 2010 roku wyszedł z zarządu, obejmując stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej grupy kapitałowej EuCO.

Obecnie spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i planuje rozwój w kolejnych krajach. Oprócz podstawowej działalności Daniel Kubach zainwestował w kilka innych firm, między innymi w firmę marketingowo-internetową oraz grupę medialną 8&8 Sp. z o.o. – wydawcę największego pisma branżowego Manager MLM oraz portale www.rankingmlm.com, www.gazetamlm.com i www.marketingdlaciebie.pl. Obecnie grupa medialna powiększa się o nowe portale. Następnie dokonał kolejnych inwestycji – powstały: spółka szkoleniowa InWay (Sp. z o.o.), 7&7 Sp. z o.o., Le Art Sp. z o.o., EuCO Broker Sp. z o.o. oraz kilka innych przedsiębiorstw. W grupie kapitałowej posiada również kancelarię radców prawnych. Obecnie ma w swoim portfelu akcje oraz udziały kilkunastu spółek w kilku krajach, z czego największa podczas debiutu na GPW w grudniu 2010 roku wyceniona została na 103.000.000 zł. Aktywnie bierze udział w rynku kapitałowym oraz rynku nieruchomości. Działa też charytatywnie poprzez fundację EuCO Dzieciom.

Od najmłodszych lat interesował się marketingiem bezpośrednim i w nim upatrywał swoją przyszłość. Wierzy, że firmy z tego sektora mają potencjał i będą się dynamicznie rozwijać. Mówią o nim, że ma wyczucie rynku i współpraca z nim gwarantuje sukces. Działa jako Anioł Biznesu, inwestując samodzielnie w przedsięwzięcia z branży nowych technologii oraz marketingu bezpośredniego. Inwestuje w projekty, które są sexy i mają szansę rozwinąć się na skalę międzynarodową.

Zawsze mawia: „Jeżeli pewnego dnia nasze drogi się przecięły, to znaczy, że nie był to przypadek.”

Daniel Kubach jest również autorem wielu wartościowych artykułów z szeroko pojętej ekonomii biznesu, marketingu wielopoziomowego, a także psychologii biznesu. W swoich tekstach w sposób klarowny przekazuje tajniki budowania sukcesu firmy, pokazuje jak zaplanować rozwój własnego przedsiębiorstwa, a także jak pokierować swoim rozwojem osobistym. Jest praktykiem biznesu – na własnym przykładzie udowadnia, że zdobycie pełnego bezpieczeństwa finansowego w krótkim okresie czasu jest możliwe. Dzięki swojej pozycji finansowej i społecznej zapraszany jest na prelekcje do prestiżowych uczelni w kraju i za granicą. Pomaga młodym ludziom nabrać pewności siebie w dążeniu do wyznaczonych celów. Jego celem życiowym jest inspirować ludzi do działania, do bycia skutecznym przedsiębiorcą. Dlatego uruchomił darmowe szkolenia w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 20:00.

Za Brianem Tracy powtarza: „Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

W ostatnim czasie ukazały się jego dwie książki, które rozeszły się w całym nakładzie -„Planowanie celów” oraz „Jak osiągnąć sukces?” W najbliższym czasie ukażą jego dwie nowe pozycje książkowe, w tym: „Marketing czwartej generacji”. Druga książka to niespodzianka.

źródło opisu: http://kubach.pl/biografia-daniela-kubacha/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Planowanie celów
Planowanie celów
Daniel Kubach

7,75 (4 ocen i 1 opinii)
Planowanie celów
Autor:
Co zrobić, aby zgromadzić trwały majątek, a następnie go pomnażać? Ucz się od ekspertów! Daniel Kubach – praktyk biznesu, inwestor, członek BCC pokaże Ci krok po kroku na swoim przykładzie jak zaplan...
czytelników: 22 | opinie: 1 | ocena: 7,75 (4 głosy)
Sztuka efektywności
Sztuka efektywności
Daniel Kubach

7,38 (13 ocen i 6 opinii)
Sztuka efektywności
Autor:
Czym jest dla Ciebie efektywność? Lepszym zarządzaniem czasem? Skuteczniejszym ustalaniem listy priorytetów? Realizowaniem większej liczby zadań, czyli: zwiększeniem wydajności? Co Ty na to, by potrak...
czytelników: 29 | opinie: 6 | ocena: 7,38 (13 głosów)
Zdobądź wolność finansową z S7
Zdobądź wolność finansową z S7
Daniel Kubach

5 (1 ocen i 0 opinii)
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 5 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

3
19
33
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (19)

zgłoś błąd zgłoś błąd