Zupy i dania jednogarnkowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie

Podstawy gotowania zupa z wkładką mięsną lub gęste, zawiesiste, pożywne dania warzywne lub mięsno-warzywne to potrawy, których potrzebuje organizm, gdy za oknem szaro i mroźnie. Proponujemy 55 nowych, niskokalorycznych dań z różnych kuchni świata: francuskiej, irlandzkiej, niemieckiej, włoskiej... Dzięki wyjątkowo dokładnym instrukcjom i ilustracjom nawet absolutni debiutanci mają szansę na kulinarny sukces. To do nich adresowany jest rozdział ABC wiedzy o zupie. Po jego lekturze zaprawianie, blanszowanie i szumowanie stanie się przyjemnością! Przy wszystkich potrawach umieszczono informacje o czasie przygotowania i wartości odżywczej oraz listę składników dla 4 osób. Każdy domownik lub gość zachwyci się zupą serową z warzywami i makaronem lub polędwiczkami z chilli i papryką!

Zaczytana | 2016-09-02
Cytrynka | 2012-02-11