Legetoj
literatura piękna
Raven

"Zabawki", powieść wydana w 1936 roku, pięciokrotnie wznawiana, tłumaczona na obce języki i do dziś ciesząca się powodzeniem wśród czytelników. Pozostając pod wpływem egzystencjalnej, pisarz ukazuje w swoich utworach ludzi uwikłanych w problemy codzienności, nękanych wewnętrznymi konfliktami, które wyznaczają kierunek ich postępowania. Utwory Brannera to częstokroć bardzo wnikliwe studia psychologiczne.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: skan

Natalia | 2015-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2015

Książka momentami nużąca, lecz w ostateczności historie bohaterów, tragiczne historie, stają się czytelnikowi bliskie.Polecam.

Raven | 2013-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

Nie daję oceny, bo szczerze powiedziawszy nie przeczytałam do końca, tylko jakąś 1/4 książki. Nie byłam wstanie przez nią przebrnąć. Ciężko się czyta i jest raczej nudna, nie wiem jak dalej może później się rozkręca, jak tak do bardzo powoli i niestety nie dałam rady :(