Homeopatia. Poradnik encyklopedyczny

Wydawnictwo: Larousse
978-83-60300-70-1
homeopatia, poradnik
poradniki

Homeopatia w ostatnich latach stała się bardzo popularna i zyskała wielu zwolenników, przez których traktowana jest nie tylko jako sposób leczenia, ale również jako pewien sposób na życie. I to do nich właśnie adresowana jest ta książka. Zawiera ona, poza opisem historii i okoliczności powstania i rozwoju tej dziedziny, główne jej założenia, których przestrzeganie jest warunkiem skutecznej...

Zawiera ona, poza opisem historii i okoliczności powstania i rozwoju tej dziedziny, główne jej założenia, których przestrzeganie jest warunkiem skutecznej terapii.
Zasadnicza część książki ma bardzo praktyczne zastosowanie. Czytelnik znajdzie w niej opis objawów swojej dolegliwości, na podstawie których będzie mógł samodzielnie postawić diagnozę i dobrać, a następnie zastosować leczenie.

(red. Beata Szcześniak)

agnieszqa | 2011-08-15