Świnka peppa. Czerwone buciki

martynal11

źródło okładki: http://domksiazki.com.pl/pl/p/Swinka-Peppa.-Zabawy...»

korcia | 2016-08-29
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

Wydanie niestety nie jest "dziecioodporne". Broszurowa okładka naszej publikacji jest już trochę pognieciona. W środku znajdziecie kolorowe ilustracje na ładnym kredowym papierze. Czytając "Czerwone buciki" zauważyłam pewną nieścisłość. Na jednym rysunku Peppa narzeka, że nie ma już żadnych butów, a na drugim ma swoje stare obuwie. Wydało mi się to trochę dziwne... Jestem bardzo ciekawa, czy Aurelka kiedyś zwróci na to uwagę. Generalnie polecam Wam tę serię. Historyjki są ciekawe i bardzo zabawne, i to nie tylko dla najmłodszych. Myślę, że małych fanów świnki Peppy nie muszę namawiać do lektury tych krótkich opowieści. Warto je mieć na półce.

AnnaSikorska | 2015-12-01

Świnka Peppa znana jest niemal każdemu dziecku. Ta niepozorna bohaterka przeżywa w animowanym serialu przygody podobne do tych dziecięcych. Poza świetną rozrywką opowieści o Peppie są doskonałym materiałem edukacyjnym. W książeczkach znajdziemy to, co dzieci znają z telewizji i możemy doskonale wykorzystać to do zaszczepienia miłości do książek, zachęcenia do czytania lub samodzielnego opowiadania o przygodach małej świnki. Liczne ilustracje sprawiają, że dziecko będzie mogło to robić bez problemu. Takie ćwiczenie pozwoli na rozwijanie pamięci, umiejętności wypowiadania się oraz koncentracji.
Poza historyjkami z Peppą można znaleźć wiele materiałów edukacyjnych: od puzzli po pacynki (te na razie nam się marzą).
W naszej kolekcji mamy książeczki i puzzle z świnką oraz „Pomysłowy domek” zawierający puzzle z literami, przedmiotami, słowami oraz cyframi, a także książeczkę i kredę. Najbardziej podobały nam się puzzle wzorowane na piankowych, w których elementem do włożenia do tła jest...

Paula | 2015-03-21

Moja córeczka wprost kocha Świnkę Peppę. Nie może zasnąć bez przeczytanej bajeczki o małej śwince i jej rodzinie.

malbik | 2016-02-22
Przeczytana: styczeń 2016