Wyzwanie czytelnicze LC
6 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Mater's Junkyard Jamboree
Bacha85

Panie i panewki! Didżej Złomek zaprasza na odjechaną zabawę, jakiej jeszcze Chłodnica Górska nie widziała. Dzięki grajszafie, zmontowanej na jego złomowisku, zrobi takie umpa-umpa, że nawet rozbrykane traktorki nie pozostaną obojętne.

Czekają was szalone tańce w rytm najlepszych starych przebojów. Nie może was tu zabraknąć!

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Bursikowa | 2018-03-15
Przeczytana: 15 marca 2018

Synio uwielbia wszystko co zmotoryzowane. Auta przede wszystkim. On był zadowolony z opowieści natomiast mnie bardzo raził język. "Te małe knyple lubią moją muzę" "Zaraz zrobię takie umpa umpa, że cała Chłodnica pójdzie w tango"... pozostawię to bez komentarza...

J_85 | 2016-03-09
Przeczytana: 09 marca 2016

Synek to najwierniejszy fan filmu "Auta" więc każda pozycja książkowa z bohaterami filmu jest dla niego ciekawa.

Bacha85 | 2015-08-04
Przeczytana: czerwiec 2015

To króciutka opowieść dla dzieci osadzona w świecie znanym z filmu "Auta". Pełna kolorowych ilustracji z niewielką ilością tekstu sprawdzi się, gdy podrzucić ją dziecku, które dopiero co uczy się czytać. Fabularnie nie zachwyca, choć podejrzewam, że młodemu czytelnikowi nie będzie to przeszkadzać.

Maja | 2015-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2015