Moja skuteczna dieta 12 kroków do dobrej wagi

Wydawnictwo: Publicat
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Cezary Żak, gwiazdor polskich ekranów. naprawdę zrzucił 30 kg! Jest żywym dowodem na to, że można osiągnąć wymarzoną sylwetkę przy minimalnym wysiłku i niewielkich zmianach przyzwyczajeń żywieniowych. Swoimi doświadczeniami z przed i po oraz ulubionymi przepisami kulinarnymi dzieli się z czytelnikami w tej książce. Jego 2 kroków do dobrej wagi komentują psycholog i dietetyk. 12 etapów diety pozwoli zaplanować skuteczne odchudzanie 12 komentarzy psychologa pomoże wytrwać w postanowieniach w chwilach zwątpienia, wyjaśni reakcje organizmu 12 porad dietetyka podpowie, jak kształtować dobre nawyki żywieniowe ponad 40 przepisów kulinarnych zainspiruje do zmodyfikowania domowego menu Jestem facetem, który zawsze miał¸ nadwagę i kompleksy z tego powodu. W latach 60. mówiło się jak dziecko dobrze wygląda to znaczy , że jest zdrowe i wspaniale się rozwija. Mama karmią mnie więc dobrze , czyli wysokokalorycznie, i... tak już zostało. Mogę powiedzieć, że całe życie się odchudzałem. Stosowałem wiele diet, z różnymi efektami. Niestety, nie znoszę ćwiczyć i to jest ból... W końcu zastosowałem dietę skuteczną. Naprawdę! Cezary Żak

doreenxs | 2014-02-14
Przeczytana: grudzień 2013

Dostałam w prezencie. Porad Pana Cezarego nie nazwałabym dietą a zdrowym odżywianiem. Dla mnie nic nowego, usystematyzowanie dotychczas znanej wiedzy. Poprawna.

Ania | 2016-09-29
Przeczytana: 27 kwietnia 2015