Psychologia dostatku, czyli jak się buduje finansową prosperity

Tłumaczenie: Katarzyna Rojek
Wydawnictwo: Helion
The Psychology of Wealth: Understand Your Relationship with Money and Achieve Prosperity
poradniki
joly_fh

Terapia dla Twojego portfela Dlaczego niektórzy ludzie cały czas uważają, że mają za mało pieniędzy, i ciągle się o nie boją, a inni czują, że żyją w dostatku, bez względu na wysokość salda na rachunku bankowym? Z jakich powodów niektórzy z nas drżą na myśl o wyznaczaniu celów finansowych, a inni podchodzą do tego z entuzjazmem i pewnością siebie? Czy istnieją jakieś głębiej...

Terapia dla Twojego portfela

Czy istnieją jakieś głębiej ukryte cechy charakteru albo zachowania nawykowe charakteryzujące psychologię dostatku i czy można się ich nauczyć?
Czy ludzie, którzy wiodą bogate (w sensie niematerialnym) życie, mogą nam w tym pomóc?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz szereg innych psychologicznych dylematów dostarczy Ci ta fascynująca książka. Powstała ona na podstawie doświadczeń ludzi, którzy mają zdrowy stosunek do pieniędzy, a zatem praktykują psychologię ekonomiczną na co dzień. Znajdziesz tu także solidne podstawy teoretyczne, wypracowane w drodze dyskusji ze specjalistami w dziedzinie finansów — profesorami, prawodawcami, konsultantami i doradcami kredytowymi. Na kanwie tych poszukiwań autor pokaże Ci, jak sam możesz wypracować właściwy stosunek do pieniędzy oraz zbudować bogate i satysfakcjonujące życie.

I żyli długo i dostatnio…

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.onepress.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!