Romans na Karaibach

Cykl: Rok trudnej miłości (tom 8) | Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki
Wydawnictwo: Harlequin
Sameone to Watch Over Her
negah negah

Jessika, córka milionera, miała tylko jedną pasję – rafy koralowe. Poświęcała im cały swój czas, prowadząc naukowe badania. Wszystko jednak zmieniło się, gdy najęci przez tajemniczego Simona bandyci porwali ją dla okupu. Jessika zdołała uciec z niewoli, w czym przez przypadek pomógł jej Marcus, agent supertajnej organizacji rządowej SPEAR. Niespodziewanie stanął on wobec dramatycznego...

Niespodziewanie stanął on wobec dramatycznego wyzwania. Pokochał Jessikę, którą SPEAR postanowiła wykorzystać w niebezpiecznej akcji przeciwko Simonowi. By chronić ukochaną, Marcus po raz pierwszy w życiu zamierza przeciwstawić się rozkazom swoich zwierzchników.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

aleksawesola | 2014-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2014

Ksiazka nie porywa. Glowna bohaterka naprawde da sie lubic i chociaz mlodsza od swego partnera, wydaje sie byc w wielu sytuacjach madrzejsza. On - w uczuciach jest niezdecydowany jak nastoletnia dziewczyna.

Uuly | 2014-04-06
Przeczytana: 02 kwietnia 2014