Francuzki na każdy sezon

Okładka książki Francuzki na każdy sezon
Mireille Guiliano Wydawnictwo: Albatros poradniki
poradniki
French Women for all Season
Albatros
2007-05-01
2007-05-01
978-83-7359-534-7

więcej Więcej

To nie jest książka dla każdego i z pewnością nie każdemu się spodoba.

Jest natomiast idealna dla osób, które lubią lekkie opowieści z jedzeniem w tle.

,,Czy w dobie diet atakujących nas z każdego kolorowego magazynu, wyrzeczeń i nieustających wizyt w fitness klubach można cieszyć się smakiem potraw i hołdować drobnym zachciankom bez wyrzutów sumienia? Mireille Guiliano twierdzi, że tak i podaje tysiące sposobów na dobre, satysfakcjonujące życie wolne od narzucanych z góry modeli i wzorców. Francuzki na każdy sezon to nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • Zdrowie
  • Niebeletrystyka
  • Przejrzałam i już
  • Kulinarnie

Dodaj cytat z książki Francuzki na każdy sezon