Ciało zna odpowiedź

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
9788360207666
poradniki

Książka ta pomaga rozwiązywać problemy. Według autora, zamiast polegać autorytetach, często lepiej jest działać zgodnie z własna intuicją. Według Siemsa należy postępować w myśl starego chińskiego przysłowia: Nie przynoś ludziom w prezencie ryb, lecz naucz ich, jak je łowić . Przedstawił on metodę focusingu, która nie jest ani nową metodą terapii, ani nowym sposobem uzdrawiania. To po prostu umiejętność wykorzystania tego, co już wiemy, słuchania samego siebie w chwilach stresu, opanowania gonitwy myśli. Opisana w tej książce metoda focusingu uczy, jak zapamiętywać właściwe reakcje, a nie działać automatycznie. Dzięki tej lekturze nauczymy się akceptować nasze zróżnicowane reakcje na wszystko, co nas otacza, to zaś pomoże nam akceptować w pełni samych siebie. Oto koniec poszukiwania autorytetów codziennie będziesz oglądał autorytet w lustrze.

Florianf | 2016-05-21
KoKa | 2016-02-07