Odmień swój umysł. Odmień swoje życie

Tłumaczenie: Aleksandra Wolnicka
Wydawnictwo: Czarna Owca
Change Your Thoughts – Change Your Life: Living the Wisdom of the Tao
Tao, poradnik, taoizm, umysł
poradniki
Robert

Na tę niezwykłą książkę złożyło się 81 esejów zainspirowanych nauczaniem legendarnego chińskiego twórcy taoizmu, filozofa Lao Tze. Autor przedstawia w nich możliwe sposoby zastosowania starożytnej mądrości Tao we współczesnym świecie. Każdy rozdział to swoista lekcja o tym, jak żyć na co dzień według Księgi Drogi i Cnoty Daodeijing Książkę Dyera należy czytać powoli, każdego dnia po jednym rozdziale. Jak mówi autor, "poradnik ten na zawsze odmieni twoje spojrzenie na życie; w rezultacie zaczniesz żyć na nowo, w pełnej harmonii z naturą". Doktor Wayne W. Dyer to jeden z czołowych amerykańskich psychiatrów, światowej sławy mówca, pisarz i specjalista w dziedzinie samorozwoju i motywacji. Jest autorem trzydziestu książek, w tym takich bestsellerów jak Potęga intencji, Pokochaj siebie, Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata, Kieruj swoim życiem czy Żyć w równowadze. 9 zasad życia w harmonii.

źródło okładki: http://www.empik.com

Marquee | 2015-02-03
Przeczytana: 09 lutego 2015

Ciekawa propozycja, nawet trochę działa:)

snusmumriken90 | 2015-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2015