Ogień w brzuchu Być mężczyzną

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
6 (13 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Jak stać się prawdziwym mężczyznąa Przystępując do jakiegoś klubua Wykazując się w sporciea zdobywając wiele kobieta zarabiając dużo pieniędzya Dzisiejszym mężczyznom (i kobietom) potrzebna jest nowa wizja męskości, której tradycyjne atrybuty są coraz częściej kwestionowane. Ta przełomowa książka autorstwa Sama Keena stanowi inspirujący przewodnik dla mężczyzn poszukujących nowych osobistych ideałów.

acwo | 2011-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2011

IV rozdział ['ELEMENTARZ DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH BOHATERÓW'] oceniam na 5/5, naprawdę rewelacja, warto zdobyć książkę tylko dla tego rozdziału (niecałe 100 stron).

Reszta? Czyta się ją jak podsumowanie jakiegoś podsumowania. Tekst jest, ale treści mało.

Filip Rybka | 2016-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2016

Czytałem lepszą książkę dotyczącą męskości. Ta się wydaje... taka zbyt ogólna, zbyt wyolbrzymiona, jakby tu brakowało jakiegoś konkretu i czegoś naprawdę pomocnego. Przynudza ta książka.

Sigur Varno | 2014-04-21

Znakomita książka. Wiele wyjaśnia i otwiera oczy na ważne kwestie, dość zaniedbywane w dzisiejszych czasach, poza tym świetnie się czyta.

passenger1307 | 2016-12-18
dżanusz | 2016-09-05