Kaktusy i inne sukulenty

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
poradniki

Kaktusy i inne sukulenty to rośliny szczególnie polecane do dekoracji mieszkań, których właściciele mają problem z częstym podlewaniem roślin. Różnorodność form i gatunków daje wiele możliwości tworzenia kompozycji z kaktusów we wnętrzu, a także na tarasie lub balkonie. Książka oprócz prezentacji najpopularniejszych kaktusów zawiera także opisy 20 łatwych w uprawie, a szczególnie dekoracyjnych roślin.A

insomne | 2014-11-24
nesska | 2014-12-16