Tajniki sukcesu. Wyzwól wewnętrzną siłę i żyj w dobrobycie

Wydawnictwo: Helion

Życie, prawo, moc i przyszłość.Odkryj siłę własnej podświadomości.Czerp ze źródła wszelkich rozwiązań.Uwolnij energię ukrytą w Twoim ciele.Wkrocz na drogę swojej pomyślnej przyszłości.Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali.Thomas Alva EdisonNie poddawaj się, sukces jest Ci pisany Możesz zacząć żyć pełnią życia w każdej chwili - wystarczy, że tego zapragniesz. Jeśli szukasz celu i sensu swojej egzystencji, one również są na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z tajemnic prawa przyciągania i zastosuj je w praktyce. Przestań pogrążać się w desperackiej gonitwie za celami materialnymi i odnajdź swoje utracone szczęście, radość życia i wytęsknione powodzenie.W swojej pierwszej książce, Sekret przyciągania. Odkrywaj prawa rządzące miłością i seksem, Sandra Anne Taylor badała, w jaki sposób dzięki swojej osobistej energii możesz pozytywnie wpłynąć na własne szczęście, przyjaźń oraz miłość. W drugiej zaś, zatytułowanej Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia, w fascynujący sposób opisuje wszystkie prawa przyciągania, energię magnetyzmu i moce świadomości zaangażowane w dążenie do sukcesu. Książka Tajniki sukcesu. Wyzwól wewnętrzną siłę i żyj w dobrobycie, wzbogacona o praktyczną wiedzę Sharon A. Klinger, oferuje jeszcze więcej niezwykłej wiedzy, która odmieni Twoje życie. Zdradza sekrety przyciągania i urzeczywistniania wszystkich Twoich pragnień - musisz tylko mieć odwagę osiągnąć w życiu prawdziwy sukces!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion