Błyskawiczny kurs szybkiego czytania

poradniki

Sprawdzona i skuteczna metoda, łatwe ćwiczenia do samodzielnej nauki w domu. Błyskawiczny kurs szybkiego czytania sprawi, że: w 4 tygodnie zaczniesz czytać znacznie szybciej niż dotychczas nawet 800-1000 sł&ów na minutę, nauczysz się czytać teksty o r&óżnym stopniu trudności z dużo większym zrozumieniem, z łatwością i na długo będziesz zapamiętywać to, co przeczytasz, poznasz skuteczną i sprawdzoną metodę nauki, opracowaną według najnowszych światowych standard&ów, ćwiczenia szybkiego czytania możesz wykonywać samodzielnie i niemal wszędzie? w domu, w podr&óży, na wakacjach, zwiększysz swoją efektywność w pracy, nauce i życiu prywatnym! Ten kurs to niezbędna pomoc dla wszystkich pracujących, student&ów i uczni&ów!

Paweł Marchel | 2018-03-28
Na półkach: 2017, Na jeden raz, Przeczytane
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Książką jest bardzo cienka, jak na książkę z tej tematyki. Nie oznacza to jednak, że nie jest warta przeczytania. Zawarte w niej informacje w krótki i ogólny sposób przedstawiają zagadnienie. Brak w niej długich opisów efektów treningu. Ja uważam to za atut. Zdania typu: już za miesiąc, dwa miesiące będziesz czytał 3-4 razy szybciej, mi osobiście nie odpowiadają. W tej książce ich nie ma.

Niewątpliwym atutem tej książki jest duża ilość ćwiczeń. Dzięki nim ma ona charakter bardzo praktyczny. Rzeczywiście dzięki niej można (choć jest to tryb przypuszczający) poprawić umiejętności szybkiego czytania. Nie jest to wyłącznie sucha teoria.

Sylwia Błach | 2014-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2014

Ciekawa lektura, pełna interesujących ćwiczeń. Głównie dla osób, które faktycznie chcą popracować nad sobą.

Katarzyna | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Wykonywałam niby te wszystkie ćwiczenia, jakie tam pisały, ale mimo to nie czuję się, aby coś się zmieniło, jak tak przechodziłam z kolejnego działu do kolejnego. Ogółem nie czytam wolno, bardziej liczyłam na to, że będą bardziej zadowalające wyniki nauki. No cóż, pożyję, zobaczę.

Elizabeth | 2018-06-20
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 2018 rok

Wszystko krótko i na temat. Czego więcej chcieć?

awokado2323 | 2018-01-28
| 2017-12-21