Błyskawiczny kurs szybkiego czytania

poradniki

Sprawdzona i skuteczna metoda, łatwe ćwiczenia do samodzielnej nauki w domu. Błyskawiczny kurs szybkiego czytania sprawi, że: w 4 tygodnie zaczniesz czytać znacznie szybciej niż dotychczas nawet 800-1000 sł&ów na minutę, nauczysz się czytać teksty o r&óżnym stopniu trudności z dużo większym zrozumieniem, z łatwością i na długo będziesz zapamiętywać to, co przeczytasz, poznasz skuteczną i sprawdzoną metodę nauki, opracowaną według najnowszych światowych standard&ów, ćwiczenia szybkiego czytania możesz wykonywać samodzielnie i niemal wszędzie? w domu, w podr&óży, na wakacjach, zwiększysz swoją efektywność w pracy, nauce i życiu prywatnym! Ten kurs to niezbędna pomoc dla wszystkich pracujących, student&ów i uczni&ów!

Katarzyna | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Wykonywałam niby te wszystkie ćwiczenia, jakie tam pisały, ale mimo to nie czuję się, aby coś się zmieniło, jak tak przechodziłam z kolejnego działu do kolejnego. Ogółem nie czytam wolno, bardziej liczyłam na to, że będą bardziej zadowalające wyniki nauki. No cóż, pożyję, zobaczę.

Sylwia Błach | 2014-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2014

Ciekawa lektura, pełna interesujących ćwiczeń. Głównie dla osób, które faktycznie chcą popracować nad sobą.

pomorzanka85 | 2016-05-02
Przeczytana: 02 maja 2016