Błyskawiczny kurs szybkiego czytania

Okładka książki Błyskawiczny kurs szybkiego czytania Jadwiga Mierwińska
Okładka książki Błyskawiczny kurs szybkiego czytania
Jadwiga Mierwińska Wydawnictwo: poradniki
48 str. 48 min.
poradniki
2007-01-01
2007-01-01
48 min.

Okładka książki Błyskawiczny kurs. Ortografia polska, liczenie w pamięci, szybkie czytanie. Maria Dzieszko, Marian Dzieszko, Jadwiga Mierwińska, Dorota Sobieraj
Błyskawiczny k... Maria Dzieszko, Mar...

Książką jest bardzo cienka, jak na książkę z tej tematyki. Nie oznacza to jednak, że nie jest warta przeczytania. Zawarte w niej informacje w krótki i ogólny sposób przedstawiają zagadnienie. Brak w niej długich opisów efektów treningu. Ja uważam to za atut. Zdania typu: już za miesiąc, dwa miesiące będziesz czytał 3-4 razy szybciej, mi osobiście nie odpowiadają. W tej książce ich nie ma.

Niewątpliwym atutem tej książki jest duża ilość ćwiczeń. Dzięki nim ma ona charakter bardzo praktyczny. Rzeczywiście dzięki niej można (choć jest to tryb przypuszczający) poprawić umiejętności szybkiego czytania. Nie jest to wyłącznie sucha teoria.

Wykonywałam niby te wszystkie ćwiczenia, jakie tam pisały, ale mimo to nie czuję się, aby coś się zmieniło, jak tak przechodziłam z kolejnego działu do kolejnego. Ogółem nie czytam wolno, bardziej liczyłam na to, że będą bardziej zadowalające wyniki nauki. No cóż, pożyję, zobaczę.

Wszystko krótko i na temat. Czego więcej chcieć?

Wszystko krótko i na temat. Czego więcej chcieć?

• 2017
  • Podręczniki, poradniki
  • Zaczęte-niedokończone
  • Dobre rady
  • Na jeden raz
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Błyskawiczny kurs szybkiego czytania