Reclaimed

Wydawnictwo: Changeling Press
Reclaimed
angielski
Czarny_Kot

Control is essential for a dragon, what with their fiery breath, knife-sharp nails, and teeth that can shred a human in moments.

The day Brenton loses control is the day he runs from the one woman who can complete him, his fire companion. Now he’s back and he’s going to reclaim Sky Lilly forever and always.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/7136729-reclaimed

źródło okładki: http://selenaillyria.com/

Dzika_Róża | 2015-03-13
Przeczytana: 13 marca 2015

Kontrola jest niezbędna dla smoka, bo ich ognisty oddech, ostre jak nóż pazury i zęby, mogą zniszczyć człowieka w jednym momencie.
Dniem, w którym Brenton stracił kontrolę był dzień, kiedy natknął się na jedyną kobietę, która mogła uczynić go kompletnym, być jego towarzyszką ognia. Teraz wrócił i zamierzał zdobyć Sky Lilly teraz i na zawsze.

Charlie1608 | 2016-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2016

Szybka, łatwa i przyjemna. Erotyk z dużą dawka smoków. Polecam na mroźne i chłodne dni - na pewno rozgrzeje.

Ale bez przesady - typowy harlequin, który jest dobry, gdy mamy ochotę na coś luźnego.

make_a_wish | 2017-01-12
Kundzia | 2016-11-26