Resistance

Wydawnictwo: Changeling Press
Resistance
angielski
Czarny_Kot

It's been two weeks since Katrina last saw Braydon. She's beginning to have her doubts about their relationship. Braydon refuses to let Katrina's insecurities keep them apart. No matter what it takes, what walls she he has to break down and what excuses she makes, he's going to prove that they belong together.

źródło opisu: selenaillyria.com

źródło okładki: selenaillyria.com

Dzika_Róża | 2015-03-13
Przeczytana: 15 marca 2015

Wrócił, zdecydowany rozwalić każdą ścianę, którą postawiła między nimi. Ale czy mu na to pozwoli? To było dwa tygodnie temu, kiedy Katrina ostatni raz widziała Braydona. I zaczyna mieć wątpliwości, co do ich związku. Braydon nie ma zamiaru pozwolić Katrinie i jej brakowi pewności siebie, trzymywać ich na odległość. Choćby nie wiem, ile czasu mu to zajęło, ile ścian będzie musiał zburzyć i ile ona znajdzie wymówek, zamierza udowodnić jej, że stanowią całość.