Piękna nieznajoma i inne opowiadania t.1

źródło opisu: Literackie, 1975

źródło okładki: zdjęcie autorskie

paleetmince | 2017-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2017

ta książka zraziła mnie do A.Tołstoja. może źle trafiłam. ale na pewno długo do niego nie wrócę. opowiadania nie są zabawne, są krótkie i zanim akcja się rozkręci już jest koniec. odłożyłam nieprzeczytaną do końca. szkoda czasu.

Shimik | 2015-09-06

Druga część zabawnych opowiadań. Tak samo jak w pierwszej były super. Niestety ostatnie opowiadanie mi się nie podobało, także ocena książki jest niższa od pierwszej części. Jednak jeśli to pominąć to książka tak samo bardzo mi się podobała:)

Shimik | 2015-09-05

Jest to zbiór krótki, zabawnych opowiadań. Można się uśmiać czytając tą książkę. To samo w sobie powinno już zachęcić do jej lektury, a jeśli Wam nie wystarcza to powiem jeszcze, że jest to klasyka! Jeśli jeszcze nie zachęciło Was to do przeczytania to nie wiem już co powiedzieć... Może po prostu nie jest to książka dla Was. Jednak uwierzcie warto się zapoznawać z dziełami klasycznymi, są tego warte!