Ile waży twoje ja

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szafa
Mein Ich-Gewicht: Wie das Unbewusste hilft, das richtige Gewicht zu finden
poradniki
Maupka

Nowa książka autorki Tęsknoty silnej kobiety za silnym mężczyzną. Tym razem szwajcarska psycholożka poprowadzi przez fascynujący proces odkrywania idealnej, dopasowanej do danej osoby wagi. Rewolucyjna, oparta na najnowszych badaniach naukowych metoda Mai Storch pozwala osiągnąć i utrzymać idealną sylwetkę bez diet, bez wyrzeczeń i poczucia winy. Maja Storch jest doktorem psychologii na...

Maja Storch jest doktorem psychologii na uniwersytecie w Zurychu, psychoanalityczką, terapeutką i autorką kilkunastu książek z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego. Kieruje Selbstmanagement und Motivation Institut Zürich (Instytutem Zarządzania Sobą i Motywacji w Zurychu).

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/641/Ile-wazy-Twoje-ja

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/641/Ile-wazy-Twoje-ja

Warsztat | 2019-03-22
Przeczytana: 13 listopada 2017

Książka o działaniu umysłu i nie tylko o uzyskiwaniu idealnej wagi. Książka o akceptacji siebie i poszukiwaniu tego, co motywuje nas do zmian.
Warta przeczytania, wrócę do książki. Dlatego poniżej zapisuję sobie notatkę:
Hasła warte zapamiętania (które często pojawiają się w książce):
- markery somatyczne - to, co czuje moje ciało w odpowiedzi na myśli i wrażenia;
- nieświadomość adaptacyjna - podświadomość;
- piramida celów.
Istotna pozycja o kształtowaniu nawyków to także "Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie", którą popełnił Charles Duhigg. Pozdrawiam, życzę chęci i wytrwania.