Grzesznicy z Hollywood

Tłumaczenie: Bożena Markiewicz
Wydawnictwo: Pascal
9788376421988
joly_fh

Cztery historie. Cztery tajemnice. Z najgłębszych pragnień rodzą się  najgorsze czyny. Cztery pary zapłacą za swoje grzechy. WŁADZA Lana Falcon. Ustawione małżeństwo z hollywoodzkim „symbolem seksu” zapewniło jej pozycję na czerwonym dywanie. Czy pozwoli ukryć mroczną tajemnicę z dzieciństwa Lany? ZEMSTA Kate diLaurentis. Kariera, która zaczęła przygasać, i romans męża z najgorętszą gwiazdą...

WŁADZA

ZEMSTA
Kate diLaurentis. Kariera, która zaczęła przygasać, i romans męża z najgorętszą gwiazdą Hollywood. Kate pozostaje wyłącznie okrutna zemsta.

POŻĄDANIE
Chloe French. Jej niewinna uroda skradła miliony serc, ale wschodząca gwiazda rocka, Nate, ma wobec niej o podłe zamiary. Czy Chloe padnie ofiarą swojego pożądania?

CHCIWOŚĆ
Robert St Louis. Zabójczo przystojny król Las Vegas i jego ślub z najbogatszą dziedziczką Sin City. Czy tabloidy odkryją sekrety, które miały nie ujrzeć światła dziennego?

„Celebryci żyją w blasku fleszy. Związek dwojga ludzi może być fabrykowany i zarządzany. Chciałam pokazać rozdźwięk między tym, co widzimy w pismach kolorowych, a tym, jak jest naprawdę.”
Victoria Fox

źródło opisu: Pascal, 2013

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/

natkamik | 2018-08-17
Przeczytana: 2013 rok

Jak na romans, bardzo fajna książka, którą się czyta z łatwością, i z zaciekawieniem co będzie dalej. Bohaterowie mający swoją indywidualną historię, a zarazem wspólną, która się rozwiązuje w bardzo ciekawy sposób. Niestety nie dla każdego z bohaterów.

AncyśSka | 2014-11-22

Dobra ale niewybitna
Warto przeczytać dla samych intryg jakie w tej książce znajdziemy, jednak nie jest to książka którą się czyta z zapartym tchem bądź z ciekawością, po prostu się czyta, dla osób, które ciekawi świat przepychu, kłamstw, używek i seksu w wersji bardziej soft.

izabela81 | 2014-05-25
Na półkach: Przeczytane, 2014 rok
Przeczytana: 23 maja 2014

W książce nie brak sławy, seksu, narkotyków, władzy, skandali, zemsty, pożądania, chciwości. To powieść mocna i odważna, z nutką ironii. To zmysłowa opowieść, która ujawnia niejedno skrywane tabu znanych ludzi z tabloidów. Victoria Fox chciała pokazać na jakiej zasadzie utrzymują lub rozpadają się związki w Hollywood. Czy są to prawdziwe relacje? Czy coś tak prywatnego jak związek dwojga ludzi może być fabrykowany, zarządzany i utrzymywany? I jakie jest naprawdę życie za zamkniętymi drzwiami? Autorka chciała pokazać rozdźwięk między tym, co widzimy w kolorowych pismach, a tym, jak jest naprawdę. I myślę, że to się jej udało. Tylko ta bardzo drobna czcionka sprawiała mi trudność w czytaniu, zwłaszcza wieczorami.

Alix | 2013-09-17

Również nie dałam rady całej przeczytać, a romansidłami nie gardzę.

książek: 2022
Magda | 2013-08-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

Nie ocenię jej - byłoby to nie fair. Nie przeczytałam do końca. Chyba jednak spodziewałam się czegoś innego. Coś bardziej zbliżone do serii "Babylon". Może kiedyś zabiorę się za nią ponownie.