8320919064
Alamamarchewke

16-letni Stefan ze Szczytna jest w domu „musztrowany” przez niewyżytego wojskowo ojca. Napięcia rodzinne rozładowuje pisaniem zabawnego „Dziennika młodego pechowca”. W życiu bohatera powieści są jednak też jaśniejsze strony. Stefan ceni sobie przyjaźń z licealnym kolegą, Krzysztofem, który służy mu radami w aktualnie najważniejszej dla bohatera sprawie — jak poznać i zainteresować sobą dziewczynę?

Z lektury dowiecie się, która z koleżanek zostanie wybranką Stefana, czy uda mu się zdobyć jej uczucie, jak potoczą się rodzinne losy bohatera i jaką rolę w jego życiu odegrają zwierzęta.

źródło opisu: www.literatura.net.pl

źródło okładki: allegro.pl