Jasiek
Romina

Poznajcie się: to jest Jasiek, Agnieszka, to Marek, Katarzyna, Artur, zresztą będzie ich jeszcze więcej... Literackie portrety tych dziewcząt i chłopców stworzyli znani i lubiani przez was autorzy. Nasi bohaterowie mają po piętnaście, szesnaście lat, bardzo różne charaktery, zainteresowania i postawy - tak jak to bywa wśród nastolatków. Nie wiadomo jeszcze na pewno, ile portretów i... problemów, które niesie ze sobą współczesność, zaprezentujemy Wam w tej serii, ale mamy nadzieję, że tych nowych znajomych dobrze poznacie, zrozumiecie i... polubicie. A może chwile refleksji nad tą lekturą pomogą Wam choć trochę w rozwikłaniu Waszych, częstokroć bardzo ważnych i trudnych problemów?

magia78 | 2016-07-31
Na półkach: 1997 i <, Przeczytane