O miłości prawie wszystko

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
83-205-3918-8
miłość, seks, erotyzm

Książki tej serii przeznaczone są dla młodzieży w wieku od lat 16 do... W takim wieku bowiem byli ludzie, których pytania dotyczące współczesnych problemów moralności świeckiej wpłynęły na dobór tematów i ujęcie poszczególnych pozycji.

michall_1985 | 2016-01-20
Przeczytana: styczeń 2016

Książka podejmująca problem miłości w wielu aspektach.

Wg opisu jest to książka dla młodzieży,co widac po stylu.Język jest prosty,trochę podręcznikowy.

Autor przeprowadza czytelnika przez epoki w sztuce i kulturze podejmując tytułowy temat miłości i jej postrzegania w różnych czasach.Smutne jest jednak to,że autor dochodząc do epoki socjalizmu wychwala ją,że jest najlepszą z epok,również dla miłości.

Fakt faktem,że książka została napisana w "tamtych czasach",ale można było oczekiwac więcej obiektywizmu w tym temacie.Niestety...

Kinga | 2017-03-25
kasiek | 2016-10-30