Liczy się efekt!

Wydawnictwo: Złote Myśli
produktywność, efekt
poradniki
anigra

Publikacja, którą trzymasz w ręku, to pierwsza na świecie książka w formacie 2book - to nowa forma książki poradnikowej i edukacyjnej. Jej oryginalna budowa ułatwia szybki dostęp do najważniejszych informacji. Jej tematem jest produktywność prowadząca do niesamowitych efektów. Bowiem samo działanie nie wystarczy. Liczą się efekty tego działania. Zastosowanie wskazówek z tej pozycji pomoże Ci...

Zastosowanie wskazówek z tej pozycji pomoże Ci m.in.:

- wydostać się z „szarej strefy”,
- wyeliminować „przeszkadzacze”,
- rozprawić się z rabusiami energii,
- pracować w pełnej koncentracji nad danym zadaniem,
- stworzyć warunki sukcesu,
- opracować model dnia, który zapewni Ci największą wydajność.

Poznasz też zasady pracy w blokach czasowych czy też fazy budowania nawyku.

Książka stanowi swoisty zbiór sprawdzonych metod i sposobów na to, by zwiększyć swoją produktywność i tym samym osiągnąć upragnione efekty. Błyskawicznie ogarniesz temat, czytając (i notując) tylko to, co najważniejsze i czego w danej chwili potrzebujesz.

Dzięki tej książce wprowadź w swoje działanie kilka zmian, a podniesiesz jakość swojego życia!

źródło opisu: http://zlotemysli.pl

źródło okładki: http://zlotemysli.pl