Przestań odwlekać i zacznij działać!

Bartłomiej Popiel Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
Złote Myśli
prokrastynacja organizacja czasu odwlekanie
Złote Myśli
poradniki
prokrastynacja organizacja czasu odwlekanie

Na pewno przydatna lektura, pomaga ograniczyć prokrastynację, lecz przekaz autora może nie działać na niektóre osoby. Polecam lecz są lepsze książki o tej tematyce

W porównaniu do "Zrobię to dzisiaj!" audiobook nagrany o niebo lepiej, lektor wyraża emocje, bardzo przyjemnie się tego słucha. Jeśli zaś chodzi o treść, to podoba mi się dosadność autora, nieowijanie w bawełnę i szczerość. Przydatne ćwiczenia i porady, jeśli ktoś ma ograniczony czas, to polecam przeczytać tę książkę zamiast "Zrobię to dzisiaj!", bo jest po prostu lepsza,...

Dobra książka, autor tłumaczy przyczyny odwlekania i podaje rady jak z nimi sobie radzić. Polecam.

2087

Materiały Bartka Facebook podsuwał mi od jakiegoś czasu. Któregoś razu zdecydowałam się sprawdzić, o co halo. Zapisałam się na darmowe szkolenie o efektywnej nauce, potem na newsletter, zasubskrybowałam go na YouTube, ba, kupiłam nawet kurs 'Extreme Productivity', przy czym utknęłam gdzieś w jego połowie (sic!). Dostałam również od niego dwa audiobooki, a 'Przestań...

Książka napisana językiem dosadnym. Czy to minus czy plus? Musisz drogi czytelniku ocenić sam, bo dla mnie ten język był wielkim plusem. Czułem się jakbym słuchał monologu dobrego kolegi, a nie kogoś kto próbuje mi się sztucznie przymilać i wmawia mi, że będzie dobrze bez wkładu własnego i bez ruszenia moich czterech liter.
Wskazówki podane w tej książce są podane w sposób...

Pozycja zawiera wskazówki, jak poradzić sobie z odwlekaniem, a także wyjaśnia czytelnikowi mechanizm tego procesu. Zawiera też trochę ostrego języka - nie każdemu może się to spodobać. Dla osób dopiero zaczynających czytać o produktywności może być ciekawa. Mnie osobiście nie zachwyciła.

Książka może nie jest specjalnie odkrywcza, ale napisana dosadnie i celnie punktuje rasowego odwlekacza! Czas wziąć się do roboty!

• 2014
  • Rozwój osobisty
  • Audiobooki
  • 2018
  • Storytel
  • Posiadam eBook

Dodaj cytat z książki Przestań odwlekać i zacznij działać!