Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

Złote Myśli
poradnik motywacja
poradniki
poradnik motywacja

Ciekawa książka dla kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem, a dodatkowo nie jest fanem czytania.

Dobry poradnik motywujący. Już wdrożyłem kilka rad. To działa :) polecam wszystkim którzy czują że chcą od życia czegoś więcej

Parę rzeczy już wiedziałam, parę było dla mnie nowych. Niemniej jednak wykonanie audiobooka moim zdaniem baaardzo średnie - pasowałoby zmienić lektora. Pozycja raczej dla początkujących, jeśli chodzi o rozwój osobisty.

Całkiem dobra książka. Większość rzeczy wydaje się oczywista i powszechnie znana - siłą tej książki jest jednak wielokrotne skłanianie do działania, gdyż nie chodzi o to aby wiedzieć co zrobić, ale aby podjąć to działanie.

Dzisiaj o zarządzaniu czasem, sobą w czasie i... pożeraczach czasu, czyli książka Bartka Popiela - Zrobię to dzisiaj!

Czytaj dalej...

Przede wszystkim zacznę od słów, które autor książki wypowiada na samym początku:

Sam możesz sobie pomóc tylko Ty.
I to jest prawda.

Autor książki nie tylko tłumaczy nam, dlaczego "nie mamy czasu", ale także podsuwa pewne rady i...

Książka Bartka Popiela pomaga odnaleźć błędy popełniane przez nas,w postaci odwlekania, lenistwa, które z czasem mogą mieć złe konsekwencje. Skierowana jest dla ludzi którzy pragną osiągnąć coś w życiu, być lepiej zorganizowanymi, szczęśliwszymi, spełniać marzenia i wreszcie zrobić to, co odkładają od dawna
Sam autor mówi ze samo przeczytanie nic nam nie da, jeśli nie...

Niby to strasznie krótkie, ale jednocześnie potwornie długie i trochę męczące.

Pierwszy rozdział nastraja pozytywnie do pracy. Można dojść do wniosku jakiego oczekiwałbym od takiej pozycji: za dużo rzeczy odkładam na później, trzeba to zmienić. Później niestety cała idea się rozmywa. Mam wrażenie, że gdyby ścisnąć tekst do 1/4 jego objętości byłoby znaczenie...

Lektor audiobooka ma wadę wymowy...

"Wycisz telefon podczas robienia ważnego zadania"
"Znajdź sobie pasję i na niej zarabiaj"
"Ogranicz oglądanie telewizji"
"Warto ćwiczyć dla zdrowia"
"Naklejaj sobie karteczki z rzeczami do zrobienia na tablicę korkową"

Jedno fajne ćwiczenie.
Ogólnie bez rewelacji. Są o wiele lepsze książki o tej tematyce. Zaszkodzić nie zaszkodzi -...

Książka „Zrobię to dzisiaj” autorstwa Bartka Popiela to śmiała próba rozprawienia się z problemem prokrastynacji. W sześciu rozdziałach czytelnik pozna całą masę sposobów na zwiększenie efektywności działania.

Przydatnym niezbędnikiem jest podsumowanie każdego z rozdziałów. Jeśli komuś brakuje czasu na całą książkę, warto rozpocząć od tego skondensowanego źródła.

Rytuały,...

Książka przeczytana w wolnej chwili raczej z ciekawości, niż z nadzieją na uzyskanie jakichś efektów. Czyta się szybko, lecz niczego odkrywczego nie wnosi. Na pewno można na rynku znaleźć wiele lepszych tytułów dotyczących podobnej tematyki.

• 2014
  • Poradniki