Anna German. Biografia z niezwykłymi zdjęciami

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fakt: Prawdziwa historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Booka

"Anna German" to biografia napisana prostym, ale nie pozbawionym emocji językiem, wzbogacona niezwykłymi zdjęciami i tekstami największych przebojów artystki. Śpiewać Anna lubiła od zawsze. Gdy w domu w Nowej Rudzie, a potem we Wrocławiu pojawiali się goście, mama prosiła Anię: - Zaśpiewaj nam, córeczko. Tak jak umiesz najlepiej. Gdy z lekka onieśmielona stanęła na scenie, prowadzący...

Gdy z lekka onieśmielona stanęła na scenie, prowadzący festiwal zaczepnym tonem spytał: - A ile ty masz metrów wzrostu? Anna ze stoickim spokojem i uśmiechem na twarzy odpowiedziała: - Nie wiem czemu, ale ważne, że jestem wyższa od ciebie!

A jej życie było takie jak w przeboju "Człowieczy los", z którym wróciła na scenę po wypadku we Włoszech; "Człowieczy los nie jest baką ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem".

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Angela21 | 2013-05-29
Przeczytana: 28 maja 2013

Szkoda, że tak bardzo okrojona wersja życia Anny German. Ciekawe zwłaszcza są zdjęcia jak teraz wygląda Bysiula, a w efekcie dorosły mężczyzna Zbigniew oraz jego ojciec również Zbigniew i mama Anny German Irmina. Wolałabym przeczytać coś bardziej szczegółowego, bo to jest skrót tylko jej serialu szkoda.

Jagoda1991 | 2013-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Super książka. Przeczytałam ją w ciągu godziny:)

sonia24444 | 2017-11-21
lukaszcz15 | 2017-10-13