Wreszcie się sobie podobam

Wydawnictwo: M.O.R.Enterprise
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie: - wścieknij się, - wyraź się, - ubaw się, - pogódź się, - rozwiń się! Nabierz zabójczej pewności siebie, odkryj swoje najlepsze strony i zalśnij...

Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ.

Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie:
- wścieknij się,
- wyraź się,
- ubaw się,
- pogódź się,
- rozwiń się!

Nabierz zabójczej pewności siebie, odkryj swoje najlepsze strony i zalśnij prawdziwym blaskiem. Książka z nagraniem powiązane są z poprzednią publikacją - "Słońce Twojego sekretu", polecaną przez Małgorzatę Kożuchowską, która poruszała kwestie budowania zdrowej i głębokiej relacji z mężczyzną.

źródło opisu: www.tolle.pl

źródło okładki: www.mo-records.pl

Bonnemort | 2014-08-26
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Dotrwałam do 4 rozdziału (ścieżki) i doszłam do wniosku że nie wiem o czym ten facet mówi? Zwłaszcza że stosuje bardzo niski poziom słownictwa.
Hej! Ej! Król rodzi dzieci, kobieta kocha bezwarunkowo głupie dziecko, wyzwól agresję. "Genialny mężczyzna" naucza kobiety jakie mają być. Brrr książka grozy.

mareklip | 2017-08-15
bulq | 2017-07-29