Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Miłość w zimie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowa Proza Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
4,81 (37 ocen i 19 opinii) Zobacz oceny
10
1
9
2
8
3
7
2
6
5
5
8
4
3
3
8
2
1
1
4
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788327300430
liczba stron
208
słowa kluczowe
literatura polska
język
polski
dodała
Ag2S

Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne miasteczko? Choć urocze, pełno w nim dziwów: manowców i halucynacji, oraz osobliwych postaci....

Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne miasteczko? Choć urocze, pełno w nim dziwów: manowców i halucynacji, oraz osobliwych postaci. Czy Runda dostanie się stamtąd na wymarzoną planetę i zamieszka wśród smoków? Nieoczywista, wielowymiarowa bajka-nie-bajka o potędze wyobraźni i o tym, że wyobrażenia często nie przystają do rzeczywistości.

 

źródło opisu: Świat Książki, 2013

źródło okładki: http://www.literacki24.pl/

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 1019
Karo | 2014-01-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Przede wszystkim zachwyciła mnie okładka tej książki. Głównie dla niej dokonałam zakupu. Ale nie żałuję, rzadko można trafić na taką książkę.
Czyta się w lekkim oderwaniu od rzeczywistości. Poetycka, surrealistyczna... Czytając, gdzieś w tle pojawiało mi sie w głównie hasło Miasteczko Tweak Peaks... Jakoś tak, czułam klimat tego serialu..

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Kolekcja nietypowych zdarzeń

Nierówna ta książka. Kilka opowiadań jest świetnych ( "przeszłość jest dla nas ważna", "zatrzymajcie się u nas" czy "Steve W...

zgłoś błąd zgłoś błąd