Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Magdalena Bielska

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Brzydkie zwierzęta
Brzydkie zwierzęta
Magdalena Bielska

7,22 (9 ocen i 1 opinii)
Brzydkie zwierzęta
Tom wierszy „Brzydkie zwierzęta” jest debiutem Magdaleny Bielskiej, młodej krakowskiej poetki (ur. w 1980). Jej pierwsza książka potwierdza, że autorka bardzo dobrze opanowała sztukę bezpośredniego, p...
czytelników: 20 | opinie: 1 | ocena: 7,22 (9 głosów)
Czarna wyspa
Czarna wyspa
Magdalena Bielska

7,67 (3 ocen i 0 opinii)
Czarna wyspa
Czarna wyspa Pogrzeb. Znowu. Teraz zatrzaskują wieko trumny. Lipcowe popołudnie, słońce jest już nisko. Świat syczy i buzuje. Demony, ich przewidywalność, zrobiliśmy przeciw nim nośną przezroczystą...
czytelników: 10 | opinie: 0 | ocena: 7,67 (3 głosy)
Miłość w zimie
Miłość w zimie
Magdalena Bielska

4,81 (36 ocen i 18 opinii)
Miłość w zimie
Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. R...
czytelników: 135 | opinie: 18 | ocena: 4,81 (36 głosów)
Wakacje, widmo
Wakacje, widmo
Magdalena Bielska

6,33 (6 ocen i 1 opinii)
Wakacje, widmo
W wierszach Magdaleny Bielskiej łatwo uchwycić strzępy codziennego, a więc: dającego się sprawdzić doświadczenia. (...) Ta warstwa dostępnej dla wszystkich codzienności prześwietlona jest jednak indyw...
czytelników: 16 | opinie: 1 | ocena: 6,33 (6 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

4
57
110
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (57)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd