Martynka w szkole

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Papilon
Martine a l`ecole
Zosia Adamczyk

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej opowieści Martynka chodzi do szkoły. Co się dzieje w szkole? Oprócz tego, że trzeba się pilnie uczyć, oczywiście? Martynka poznaje w szkole nowych przyjaciół, dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy, skacze, maluje, a nawet? pisze list do słoni i hoduje żaby.

źródło opisu: http://publicat.pl

źródło okładki: http://publicat.pl

RebelAngel | 2015-01-01

W prost uwielbiałam Martynkę, gdy byłam małą dziewczynką. I w sumie mam do niej mały sentyment. ;)

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

ZaczytanaTysiaczkowa | 2017-08-27
Magdalena | 2017-05-09