Magic Molly. Szczeniaczek spełniający życzenia

Tłumaczenie: Katarzyna Janusik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic Molly". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak emotikon
The Wish Puppy
9788324019847
dla dzieci, Magic Molly
Ag2S

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly! Molly uwielbia zwierzaki i w przyszłości chce zostać weterynarzem, tak jak jej tata. Molly jednak ma szczególny dar – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami! Pewnego dnia do gabinetu jej taty trafia szczeniaczek o imieniu Gwiazdka. Piesek jest wyjątkowy, ponieważ potrafi spełniać życzenia. Ale grozi mu utrata czarodziejskiej...

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly!

Pewnego dnia do gabinetu jej taty trafia szczeniaczek o imieniu Gwiazdka. Piesek jest wyjątkowy, ponieważ potrafi spełniać życzenia. Ale grozi mu utrata czarodziejskiej mocy. Aby temu zapobiec musi odnaleźć swoją zagubioną siostrzyczkę. Czy Molly będzie umiała pomóc pieskom? Trzeba jak najszybciej odnaleźć siostrę Gwiazdki!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/wyszukiwanie?szukaj=szczeni...(?)

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/wyszukiwanie?szukaj=szczeni...»

Luna2401 | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

Bardzo fajne, magiczne opowiadanie.

Aneqq | 2015-04-12
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Koniecznie przeczytajcie!

Asia | 2014-10-25
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Bardzo magiczna książka przy czytaniu której nie mogłam się oderwać.Tak bardzo mnie wciągnęła historia magicznego szczeniaczka i Molly. Będę czytać następne przygody Molly polecam do przeczytania.

asiapsia | 2013-12-18
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Puppy | 2013-12-14
Przeczytana: 20 marca 2011

to moja książka ulubiona a zwłaszcza okładka mnie urzekła
to była cudowna książka kocham Holly webb kocham zwierzęta

ejotek | 2013-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Dwa dni temu przedstawiłam Wam siedmiolatkę, która potrafi porozumiewać się ze zwierzętami. Dzisiaj opowiem o drugiej przygodzie małej Molly. Chyba połknęłam bakcyla i pokochałam najnowszą serię książeczek Holly Webb.

Tydzień temu Molly pożegnała się z Iskierkiem - szarym, magicznym kociakiem, któremu pomogła odnaleźć dom. Dziewczynka tęskniła za kotkiem i przygodami, które razem przeżyli. Jednak życie nie kazało jej długo czekać i postawiło na jej drodze kolejne magiczne stworzenie - szczeniaczka. Malutki spaniel przyszedł do kliniki weterynaryjnej taty Molly wraz z nową właścicielką - starszą panią Hunter. Po zbadaniu okazało się, że maluch jest całkowicie zdrowy. Jednak wszyscy zauważyli, że Gwiazdka jest strasznie smutna... uszy zwieszone do podłogi, pyszczek ułożony w "podkówkę". Psiak był wyraźnie przestraszony i nieszczęśliwy.

Dziewczynka po raz drugi w swoim życiu odkryła, że oto na swojej drodze spotkała magicznego zwierzaka, słyszała przecież jego cichutką prośbę o...

Kiti | 2013-07-29

Twórczość Holly Webb nie jest mi obca i z pewnością jeszcze nie raz zapoznam się z jej twórczością, gdyż uważam, że jest warta uwagi. W łatwy sposób niesie w sobie określone przesłanie, którego nie sposób nie pojąć.

,,Szczeniaczek spełniający marzenia” to historia o dwóch pieskach, spełnianiu życzeń i wierze w przyjaźń, która spodoba się niejednemu z nas. Nie jest to pozycja tylko dla młodszych dzieci, być może starszym także się spodoba.

Moja ocena : 5/6

Magda | 2013-07-02

bardzo ciekawe

CutieMix | 2013-03-28
Przeczytana: 28 marca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dałabym 10 gwiazdek ponieważ książka bardzo mi się podoba.
Jednak dla mnie jest troszkę za krótka. Gdy Molly z Gwiazdką czarują, a już następnego dnia przychodzi do nich Stella, pomyślałam że akcja przebiegła bardzo szybko. :/
Ale ogólnie podobała mi się, a patrząc na okładkę - zakochałam się w Gwiazdce ;D Najfajniej było, gdy Molly wyszła o północy na "tajną misję" :D Pozdrawiam!

Magiczny piesek

„- To ty! - pisnęła. - Pamiętam cię! - Podskoczyła i stanęła z przednimi łapkami na piersi Molly, patrząc jej prosto w twarz. - Ty też jesteś magiczna, poczułam to od razu. I chcesz mi pomóc!”*

Jakim wspaniałym doświadczeniem byłoby rozumieć mowę zwierząt. Nie trzeba było by domyślać się co im dolega gdy zauważy się, że coś jest nie tak. Dowiedzieć się co sprawia im radość, martwi czy też denerwuje. A co najważniejsze łatwiej było by im pomóc gdy przybłąka się jakaś zguba. Bo nie wiem jak inni, ale ja uważam, że nasi milusińscy czują tak samo jak my i potrzebują zrozumienia, czułości i poświęcenia im czasu.

Molly Smith ma siedem lat i pewną magiczną moc. Dziewczynka posiada dar rozmawiania ze zwierzętami. Jej tata jest weterynarzem i często pozwala swojej córce przebywać a terenie kliniki ponieważ ta potrafi uspokoić zwierzaki, a i właściciele pacjentów nie mają nic przeciwko. Pewnego dnia w gabinecie weterynaryjnym pojawia się pani Hunter ze szczeniaczkiem,...