Martynka na wakacjach

Martine...
8372001235
Martynka, dla dzieci
Barbara

Książka opowiada o przygodach i codziennych zdarzeniach dziewczynki w otaczającym ją świecie, podpatrzonych podczas wakacji. Martynka poznaje świat, ludzi, zwierzęta zamieszkujące różne środowiska i ich zwyczaje. Książka wzbogacona jest przepięknymi ilustracjami.

źródło okładki: scan by Lidka

jolene7 | 2014-05-04

Czytajcie dzieciom takie książki.

JoannaB | 2012-08-08

Nie wyobrażam sobie dzieciństwa bez Martynki. To była moja ukochana książka! Przygody Martynki sprawiały, że zasypiałam z uśmiechem na ustach. Piękne ilustracje, cudowne, ciepłe historie to główne zalety opowieści stworzonej przez Gilberta Delaheye. Mam w domu trzy części Martynki - na wakacjach, i jej przyjaciele, i jej mały świat. Zdaje się, że później wychodziły kolejne przygody, ale z racji wieku, nie znak niestety tych wydawniczych nowości. Wiem jedno - każde dziecko powinno choć raz znaleźć się z Martynką w jej świecie.

EaB | 2013-08-27

Martynkę nałogowo czytałam w podstawówce, bardzo przyjemna lektura dla dzieci.

| 2013-10-09

Wspaniała książka dla dzieci. Ilustracje to małe arcydzieła

Kasia | 2012-02-18
Przeczytana: 17 lutego 2012

Pozycja bardzo dobra dla dzieci :-)

Black_Girl | 2016-11-06
Mych | 2016-10-10